Co to jest progresja?

Progresja jest systemem gry, który w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. Polega na obstawianiu remisów wybranej drużyny. W przypadku nie trafienia remisu zwiększamy stawkę i stawiamy na remis w następnym meczu danej drużyny. W razie progresji na remisy w piłce nożnej stawkę podwajamy, a w przypadku progresji w hokeju stawkę mnożymy x 1,5. Po trafieniu remisu kończymy progresję i wybieramy nową drużynę.

W jakich dyscyplinach można grać progresję?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Progresją gra się głównie w piłce nożnej i hokeju. Szczególnie polecam grę w piłce nożnej, ponieważ uważam, że jest to bardzo dobry system do tej dyscypliny.

Dla kogo jest ten system?

Progresja jest systemem, który wamaga dużej cierpliwości i konsekwencji. Jeśli chcesz szybko wygrać, to odpuść sobie ten system. Grając progresję wygrywa się powoli, ale za to wygrane są dość duże. Do progresji trzeba mieć też odpowiednie zasoby finansowe, tak aby starczyło nam na ok. 8 poziomów progresji w przypadku piłki nożnej. Arkusz, który pomoże Wam policzyć stawki i zyski z progresji znajdziecie na tej stronie.

Jaką drużynę wybrać?

Od wyboru drużyny zależy, czy zarobimy, czy stracimy na progresji. Dlatego jest to tak istotne. Najpierw należy wybrać ligę, z której będziemy wybierać drużynę. Polecam szczególnie trzy ligi: 1 francuską, 2 hiszpańską i 2 włoską, ponieważ jest w nich najwięcej remisów.

Z naszej strony polecamy również gre na remisy w lidze NHL gdzie remisy są wprawdzie rzadsze aczkolwiek kursy oscylują około 4 .

Zobacz też  Jak wygrywać u bukmachera?

Podsumowanie

Progresja nie jest 100% pewnym systemem, bo takich nie ma i nigdy nie będzie.

Progresja jest jednak dobrym systemem, jeżli będziesz konsekwentny i cierpliwy, a wyboru drużyny dokonasz rozsądnie i w oparciu o statystyki. Większe zasoby finansowe pomogą Ci więcej wygrać, ale jesli nie masz dużych pieniędzy to też możesz spróbować. Oczywiście musisz odpowiednio dobraą stawkę, tak aby nie zabrakło Ci pieniędzy na kolejne poziomy progresji.

Najważniejsze informacje odnośnie progresji :

  • nie jest to 100% sposób zarabiania
  • zawsze licz się że drużyna na którą aktualnie grasz może mieć bardzo długą serie bez x
  • nie graj zbyt wielu progresji jednocześnie – może sie zdażyć że kilka drużyn osiągnie względnie niski poziom progresji ale Tobie i tak zabraknie pieniedzy
  • starannie dobieraj stawki w miarę środków które posiadasz
  • bądz cierpliwy i wtrwały – przy konsekwentnej grze napewno odniesiesz sukces

Dodaj komentarz