fbpx
Wiedza bukmacherska

Jak obstawiać mecze przez Internet?

Internet odegrał niezwykle dużą rolę w rozwoju zakładów bukmacherskich. Dzięki temu, iż kupon możemy puścić online zyskaliśmy nie tylko my – typerzy, ale również sami bukmacherzy. Dotarcie do potencjalnych graczy stało się dla nich o wiele prostsze niżeli za czasów samych punktów naziemnych. Z kolei osoby, które często obstawiają mecze nie muszą specjalnie udawać się do lokalu, by móc zagrać. Nie musimy zatem marnować czasu na to, by szukać gdzie znajduje się najbliższa placówka legalnego bukmachera. Obecnie zadajemy sobie zupełnie inne pytanie – jak obstawiać mecze przez Internet? Na szczęście jest to proste, mimo tego, że musimy spełnić kilka warunków.

Zakłady bukmacherskie przez Internet i podstawowe rozporządzenia.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Zakłady bukmacherskie to hazard. Nie dziwi więc fakt, że owa forma zarabiania czy zabawy jest pod ścisłym nadzorem państwa. Każda ze stron ma swoje prawa, ale i zakazy. Mimo tego sami typerzy dzięki temu również wiele zyskali. Przede wszystkim zwiększyła się nasza ufność w stosunku do bukmacherów. Jak wiadomo na naszym rynku mogą działać tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy. Dzięki nim mamy pewność, że z dnia na dzień nie ulotnią się po powierzeniu im naszych pieniędzy. Możemy zatem spać spokojnie nawet jeśli na naszym koncie u bukmachera jest kilka tysięcy złotych.

Zobacz też  Yield, czyli obiektywny wskaźnik umiejętności każdego typera

Podstawą do tego, byśmy mogli w ogóle zacząć obstawianie meczy przez Internet jak i w punktach stacjonarnych jest ukończenie przez nas 18 lat. Spełniając ten warunek możemy przejść do kolejnego punktu – znalezienia odpowiedniego bukmachera, za pośrednictwem którego będziemy puszczać kupony. Przede wszystkim musi być to legalna firma. Co to oznacza? Musi ona posiadać odpowiednią licencję, która jest wydawana przez Ministerstwo Finansów. Niedopuszczalne i karalne jest obstawianie zakładów bukmacherskich u nielegalnych bukmacherów. Niektórzy z nich znaleźli sposób, by mimo tych zakazów ich strony internetowe były nadal dostępne dla osób będących na terenie Polski. Dlatego też już sami musimy sprawdzić czy dana firma działa legalnie czy też nie. W Internecie bezproblemowo znajdziemy takie informacje. Poza tym to jaką licencję posiada dany bukmacher znajdziemy na jego stronie internetowej.

Bukmacher na start.

Na naszym rynku działa kilkanaście firm bukmacherskich. Wszystkie posiadają oczywiście zgodę z MF. Zanim zaczniemy się rejestrować warto porównać ofertę każdego z nich. Szczególnie, że oferują nam oni bonusy dla nowych graczy. Tutaj widać, że co pewien czas te promocje są coraz lepsze. Legalni bukmacherzy prześcigają się, byśmy to właśnie u nich zaczęli obstawiać mecze. Na co możemy liczyć w tym przypadku? Najpopularniejszy jest bonus od depozytu. Liczy się pierwsza wpłata, ale coraz częściej widać, iż dotyczy to również drugiego czy nawet trzeciego depozytu. Kolejnym równie interesującym bonusem jest pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli nasz pierwszy kupon nie będzie trafiony możemy liczyć na zwrot pieniędzy. Legalni bukmacherzy oferują nam jeszcze freebet – darmowy zakład. To właśnie początkujących graczy interesuje najbardziej, gdyż jedynie za rejestrację konta otrzymujemy od razu pieniądze, które możemy obstawiać. Nie są one wysokie, ale pozwalają nam już typować. Nie zapominajmy, by przeczytać regulamin danej promocji.

Zobacz też  Jak wygrywać u bukmachera?

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś zarejestrował swoje konto u kilku, a nawet u wszystkich legalnych bukmacherów. To zupełnie coś normalnego dla doświadczonych typerów, którzy właśnie tak postępują. Dzięki temu zyskują oni nie tylko wiele bonusów. W przyszłości mogą wybrać bukmachera, który oferuje im najlepszy kurs na dane spotkanie.

Skan dowodu u bukmachera – dlaczego jest potrzebny?

Coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje nam konta tymczasowe. Dzięki nim podczas zakładania konta nie musimy potwierdzać swoich danych. Jeśli jednak będziemy chcieli wypłacić pieniądze będzie to już konieczne. Dokonanie pełnej rejestracji wymaga od nas udostępnienie zdjęć/skanów naszego dowodu tożsamości z obydwu stron. Nie jest to widzimisię bukmacherów. Nasze zdjęcia dowodu osobistego wynikają z konieczności przepisów prawa.

Po założeniu konta i jego pełnej weryfikacji czeka nas wpłata na swoje konto. Wykonanie pierwszego depozytu nie jest niczym skomplikowanym. Możemy to zrobić za pomocą kilku sposobów – najpopularniejszy to przelew z rachunku bankowego. Równie dobrze możemy to zrobić z karty kredytowej, debetowej. Poza tym do naszej dyspozycji są portfele internetowe – Skrill czy Neteller. Wszystko to jest niezwykle intuicyjne. Będąc zalogowanym na koncie u bukmachera z pewnością znajdziemy zakładkę „Wpłata”. Niekiedy pojawia się ona od razu obok naszego loginu, a niekiedy należy wejść w konto gracza. Co ważne – po wykonaniu depozytu pieniądze w większości przypadkach pojawiają się od razu na naszym koncie. Dzięki temu możemy od razu rozpocząć obstawianie.

Jak obstawiać mecze przez Internet?

Mając już za sobą wybór odpowiedniego bukmachera, rejestrację konta i wpłatę pieniędzy możemy w końcu przejść do czynności, która interesuje nas najbardziej. To właśnie tutaj zaczyna się prawdziwa odpowiedzieć na pytanie – jak obstawiać mecze przez Internet? Jeśli dotychczas choć minimalnie poruszałeś się po innych stronach internetowych i tutaj nie powinieneś mieć żadnego problemu. Właściwie wszystko znajdziesz już na głównej stronie. Należy wybrać dyscyplinę sportową, którą chcesz obstawić. Przechodzisz wtedy do bardziej szczegółowych informacji. Jeśli jest to np. piłka nożna pojawią się różne rozgrywki. Po znalezieniu interesującego Cię spotkania wybierasz typ, który często występuje wraz z kursem. Należy na to kliknąć i automatycznie pojawi się on już na kuponie. Zanim go zatwierdzisz musisz wpisać kwotę, którą chcesz postawić na dane zdarzenie. Oczywiście maksymalnie możemy zagrać za pieniądze, które przelaliśmy na swoje konto. Jednocześnie warto dodać, że stanowczo odradza się obstawianie za całą wpłatę. Nawet jeśli jesteśmy bardzo pewni danego zdarzenia – w zakładach bukmacherskich nie ma pewnych typów. Po wpisaniu kwoty możemy zaakceptować kupon i gotowe!

Zobacz też  Udział w zakładach bukmacherskich - podstawy. Kto,, gdzie, jak i co można obstawiać

Te informacje z pewnością wystarczą osobie, która dopiero zaczyna obstawianie meczy przez Internet. Z czasem ta wiedza będzie się poszerzać, a wraz z nią zarobki z zakładów bukmacherskich. Na tym etapie warto jeszcze wiedzieć, że bukmacherzy oferują nam puszczanie kuponów pojedynczych, czyli Singli. W tym przypadku typujemy jedno zdarzenie. Do naszej dyspozycji jest kupon AKO, czyli kupon akumulowany, gdzie pojawić się może kilka spotkań. Wtedy to kursy każdego meczu są mnożone. Nieco mniej popularne jest granie systemami. Tu również na kuponie możemy puścić kilka typów. Jednak w ich przypadku możemy ograniczyć prawdopodobieństwo porażki. Co prawda możemy wygrać mniej, ale nawet jeśli jedno zdarzenie będzie przegrane nie przekreśli to naszego całego kuponu.

PODSUMOWANIE

Nie da się ukryć, że współczesne zakłady bukmacherskie to głównie obstawianie online. Łatwiej, szybciej i bardziej anonimowo możemy typować mecze w domowym zaciszu niżeli w punktach stacjonarnych. Poza tym legalni bukmacherzy oferują nam aplikacje przez co zarabianie na zakładach bukmacherskich jest jeszcze prostsze. Owszem, musimy spełnić pewne warunki zanim zaczniemy typować przez Internet. Nie są to jednak wygórowane wymagania. Mając ukończone 18 lat właściwie bez większych problemów w ciągu kilkunastu minut możemy już puścić swój pierwszy kupon na stronie bukmachera. Nie wierzysz? Sprawdź! Nawet jeśli wcześniej nie obstawiałeś przez Internet to dzieli Cię dosłownie kilka minut, by to zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/