fbpx
Kasyna internetowe

Grzechy gracza online

1. Stosowanie systemów stawkowania.

Prawie każdy z nas chciałby, aby stosowanie któregoś z systemów stawkowania przyniosło wysokie wygrane. Niestety naszym zdaniem, żaden z nich „nie działa” w długim okresie czasu. Dodają one grze atrakcyjności, ale niestety pozbawiają nas pieniędzy. Po pierwsze nie niwelują one przewagi kasyna, po drugie używając ich zachowujemy się jak gracz, który po 5 czerwonych stawia na czarne, a przecież kulka do gry w ruletkę nie ma pamięci. Podobnie z systemem stawkowania podnosimy bądź obniżamy zakład na podstawie wcześniejszych rozdań, które nie mają żadnego wpływu na kolejne. Regulować wysokością zakładu można w blackjacku przy korzystnych dwóch pierwszych kartach dla nas np. karty (8,3) przeciw 6 krupiera, wtedy kiedy mamy przewagę wynikającą z rachunku prawdopodobieństwa. Systemów stawkowania używają też gracze liczący karty w kasynach off-line. Kiedy z wyliczeń wynika, że warto podnieść stawkę bądź ją obniżyć.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


2. Wiara w intuicję czy przeczucie.

Zobacz też  Backgammon ( Tryktrak ) - zasady gry

Wiara w intuicję czy przeczucie, prowadzi tylko do jednego, do przegrania swoich pieniędzy w długim okresie czasu. Naprawdę każdy kto nie stosuję właściwej strategii podstawowej do określonego kasyna przegrywa swoje pieniądze. W długim okresie czasu intuicja czy wiara w przeczucie doprowadzi go do bankructwa. Dla danego rozdania istnieje tylko jedno i tylko JEDNO poprawne zachowanie. Wyliczenia matematyczne nie kłamią. Darmowe bonusy z kasyna dają Ci czyli graczowi przewagę taką jaką mają kasyna off – line. Naprawdę kasyna nie oszukują, one po prostu potrafią dobrze liczyć i wiedzę, że mają nad graczem przewagę matematyczną, wcześniej czy później przy setkach tysięcy obstawionych zakładów rachunek prawdopodobieństwa zadziała. W krótkim okresie czasu odchylenia od obliczeń matematycznych są bardzo znaczne, jednak w długim okresie czasu zawsze matematyka jest górą. Właśnie dlatego nałogowi hazardziści wcześniej czy później znajdują się w rynsztoku..

3. Chciwość gracza.

Nawet strategia proponowana przez nas nie jest cudownym sposobem na wygrywanie zawsze, podobnie jak czasem gracze w kasynach off – line, od czasu do czasu mają szczęście i wygrywają. Twoim zadaniem jest wygrywanie w długim okresie czasu, w krótkim okresie musisz pogodzić się z tym, że możesz przegrywać. Nie bądź chciwy nie oczekuj, że będziesz wygrywał zawsze, musisz umieć pogodzić się z przegraną i nie próbować się odgrywać! Po prostu załóż sobie limity, kiedy przegrywasz wyłączasz komputer i grę kontynujesz jutro. Z punktu widzenia matematyki nie ma znaczenia kiedy grasz, jednak z punktu widzenia psychologii różnica jest zasadnicza, nie ma nic gorszego jak kontynuowanie gry kiedy się przegrywa. Rośnie pokusa postawienia np. 50 czy 100$ aby się szybko odegrać, można zaryzykować stwierdzenie, że istnieje dodatnia korelacją między rosnącymi przegranymi i pokusą odegrania się. a przecież w każdym rozdaniu kasyno ma przewagę…

4. Brak somodyscypliny.

Zobacz też  Liczenie kart w Blackjacku

Tak naprawdę ten punkt jest podsumowaniem poprzednich, jeżeli postanowiłeś grać zgodnie ze strategią podstawową opracowaną przez matematyków i statystyków, założyłeś sobie limity przegrywania to przestrzegaj tych założeń – bezwarunkowo i nieodwołalnie!

5. Nie warto grać w „skomplikowane” gry hazardowe.

Przekonanie iż nie warto poświęcać czasu na poznanie „skomplikowanych” czy niezrozumiałych (zwłaszcza dla początkujących) zasad gry w blackjacka czy craps, jest nieprawdziewe. Jest dokładnie odwrotnie czym bardziej skomplikowane zasady gry tym przewaga kasyna jest mniejsza.

6. Asekuracja, ubezpieczanie się.

Ubezpieczenia są dobre w realu w kasynie, „insurance” nie jest dobrym, pomysłem – jeżeli chcesz wygrywać nie możesz się asekurować, po prostu przegranie jest także elementem gry.

7. Stosowanie się do wskazówek kasyn.

Zwróć uwagę do czego zachęcają Cię kasyna na swoich stronach internetowych, wyświetlają wielkie migające informacje o ogromnych wygranych czyli zachęcają do wysokiego obstawiania. Namawiają do grania w tzw. sloty czyli jednorękich bandytów, najchętniej progresywnych czyli dokładnie tego, czego nie powinieneś robić. Zwróć uwagę, iż dodatkowe promocje kasyna nie obejmują na ogół blackjacka czy craps, a prawie zawsze sugerują grę w Keno. Managerowie kasyn wysyłając Ci e-mail życzą Ci wysokich wygranych, zadaj sobie pytanie czy rzeczywiście w interesie pracowników i właścicieli kasyn są Twoje wygrane? Tak?, a nie jest przypadkiem tak, że to gracze utrzymują wszystkich pracowników kasyn? Zapamiętaj interesy gracza i pracowników oraz właścicieli kasyn są dokładnie rozbieżne !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/