FilmBET v1: Joker

Już przed światową premierą „Joker” wiadomo było, że będziemy mieli do czynienia z nietypowym filmem. Reżyser i scenarzysta Todd Philips dokonał dużej sztuki, wprowadzając komiksowe dzieło na festiwal w Wenecji.

Krytycy od początku nie byli za takim rozwiązaniem. Bo czemu na tak prestiżowy festiwal wprowadzać film, który jest oparty na komiksie? Nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca, więc dlaczego teraz zmieniać tę „tradycję”? Producenci „Jokera” sforsowali jednak ten mur i dostali się na salony, co okazało się „strzałem w dziesiątkę”. Krytycy i widzowie byli zachwyceni kunsztem Todda Philipsa i jego ekipy, dzięki czemu film zgarnął główną nagrodę. Myślimy jednak, że to nie koniec nagród dla tego działa. Legalny polski bukmacher BETFAN ma szeroką ofertę na nagrody dla tego filmu. Już dziś możecie zagrać na to, czy dostanie Oscara, Złoty Glob, nagrodę BAFTA, a nawet i Złotą Malinę.Joker” nie jest typowym widowiskiem o super bohaterach  czy super złoczyńcach. To opowieść o komiku, który przez przeciwności losu popada w obłęd i czyni zło, uważając je za naturalne.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3100 PLN (kod: nieryzykuj100) + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Siła tego filmu nie tkwi tylko w reżyserze i scenarzyście. Aktorzy do swoich ról zostali perfekcyjnie dobrani, przy czym nie należy lekceważyć ich wkładu w to dzieło. Frances Conroy świetnie zagrała schorowaną matkę głównego bohatera, tak samo jak Zazie Beetz jego sąsiadkę. Co ciekawe, obie niekoniecznie musiały dostać angaż. Do roli tej pierwszej początkowo była przymierzana Frances McDormand znana z oskarowego „Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri”. Zaś postać tej drugiej miały odgrywać Shailene Woodley, Mary Elizabeth Winstead, Dakota Johnson, Gugu Mbatha-Raw czy Aja Naomi King. Kto wie, może wymienione aktorki lepiej odegrały te role, ale po co o tym myśleć, skoro trudno się przyczepić o cokolwiek do Zazie Beetz i Francesy Conroy?

Zobacz też  Typujemy czwartą kolejkę ligi białoruskiej!

Jednak to nie one „grały pierwsze skrzypce”. Brawa należą się dla legendarnego w świecie kina Roberta De Niro, który perfekcyjnie zagrał komika – idola głównego bohatera. Największe brawa należą się dla Joaquina Phoenixa, który po raz kolejny udowodnił swoją klasę, wcielając się w postać tytułowego Jokera.  Aktor całkowicie oddał się roli i po filmie czuło się niedosyt, że jeszcze nie można podziwiać jego genialnej gry. Legalny polski bukmacher w swojej ofercie uwzględnił nagrody indywidualne dla Todda Philipsa i Joaquina Phoenixa. To raczej oczywiste, że obaj zostaną nagrodzeni w którymś z plebiscytów.

Dlatego też nie dziwiły nas plotki o sequelu, który miałby się pojawić w przyszłości na srebrnym ekranie.  W końcu ten film zarobił ponad miliard dolarów! Reżyser Todd Philips potwierdził, że rozmawiał na ten temat z Joaquinem Phoenixem, ale podkreślił również, iż to były luźne rozmowy przy obiedzie, a nie oficjalne biznesowe spotkania.Mamy nadzieję, że doczekamy się kontynuacji przygód super złoczyńcy  ze stajni komiksów DC pod egidą Todda Philipsa i Joaquina Phoenixa. Pierwsza część była tak genialna, że aż żal by było gdyby nie doszło do kontynuacji.

Related Posts
BETFAN | Kto strzeli 1. gola w meczu Polska – Bośnia? Wytypuj strzelca bez ryzyka

Z okazji meczu Polska – Bośnia i Hercegowina Betfan przygotował kolejną akcję specjalną! Obecni gracze, jak i ci, którzy dopiero Read more

Ekskluzywna promocja dla Ciebie od NobleBet

Chciałbym Cię zaprosić do grona dżentelmenów Noblebet. Luksusowy pakiet powitalny jaki dla Ciebie przygotowałem jest tak niezwykły, że uśmiech na Read more

Arka Gdynia- GKS Tychy – zapowiedź

Na zapleczu ekstraklasy czekają nas dwa spotkania, w jednym z nich dojdzie do starcia Arki Gdynia i GKS-u Tychy. Zdecydowanym Read more

Dodaj komentarz