fbpx
Betcris newsy

Popo nowym esportowym ambasadorem Betcris!

Wiadomość od Betcris na temat ich nowego ambasadora. Gratulujemy!

uż kilka dni temu zapowiadaliśmy naprawdę duży deal i cieszymy się, że w końcu możemy go ogłosić: od dziś naszą esportową twarzą i aktywnie działającym ambasadorem zostaje Popo, czyli Piotr Węgrzyn – niesamowicie popularny streamer, kreatywny twórca i prawdziwy mistrz interakcji. Współpraca ta stanowi kolejny duży krok w ramach budowania bogatego esportowego portfolio marki Betcris, legalnego bukmachera działającego od sierpnia br. w Polsce.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Popo – witamy na pokładzie!

Niemal 350 tys. obserwujących na Twitchu, 84 tys. subskrybentów na YouTube, a od niedawna na koncie także spektakularna wygrana w 2. rundzie 11. Fame MMA nad Mikserem. Piotek POPO Węgrzyn, członek topowej grupy Xayoo Industries to aktualnie jedna z najgorętszych osobowości w streamerskim świecie. Jednak główna karta przetargowa Piotrka to jego oryginalna osobowość i niesamowity kontakt z followersami.

Dokonując wyboru ambasadora naszej esportowej oferty szukaliśmy kogoś zaangażowanego i autentycznego. Kogoś, kto oprócz posiadania imponujących zasięgów w mediach społecznościowych będzie naturalnym łącznikiem między marką Betcris a nowymi i aktualnymi graczami zainteresowanymi obstawianiem esportu. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie obu stronom wiele korzyści i jeszcze więcej frajdy, bo jesteśmy otwarci na kreatywne rozwiązania i propozycje dotyczące naszej oferty przekazywane za pośrednictwem Piotrka przez jego społeczność – skomentowała Urszula Wasilewska, marketing manager Betcris Polska.

Zobacz też  BETFAN | Kto pierwszy, ten lepszy! Kurs 10.0 przez trzy mecze Ekstraklasy!

Esportowa oferta Betcris: specjalny powitalny bonus, rozgrywki, streamy

Esportowa oferta powitalna dla nowych graczy Betcris została przygotowana specjalnie dla obserwatorów Piotrka na kod „Popo”, a w niej zawarte są:

  • 50 PLN na zakład bez ryzyka,
  • 200 PLN freebetu na start,
  • 50 PLN do wykorzystania na w zakładce ESPORT.

W ramach ambasadorskiej współpracy z Popem zaplanowane są także akcje specjalne w dedykowanych esportowych profilach na Facebooku i Twitterze Betcris Esports, a także dalszy rozwój oferty tych rozgrywek. Za koordynację współpracy odpowiedzialna jest agencja eMinePro, która świadczy usługi łącząc branże gamingową oraz bukmacherską.

Wiemy, że polska społeczność fanów esportu z roku na rok dynamicznie rośnie, co naturalnie przekłada się również na zainteresowanie turniejami esportowymi w zakładach bukmacherskich. Dlatego chcemy wychodzić jak najbardziej naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im coś więcej niż tylko standardową obecnie na rynku możliwość obstawiania najpopularniejszych rozgrywek. W ramach dedykowanej zakładki ESPORT dostarczamy streamy do bezpłatnego śledzenia, naprawdę szeroki wybór turniejów polskich i zagranicznych, a także aktualne i planowane w najbliższej przyszłości atrakcyjne bonusy.

Drodzy esportowi fani, wierzymy, że Betcris to będzie właśnie #TwojeEsportoweMiejsceDoGry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/