Wisła Kraków – Górnik Zabrze – zapowiedź

Utarło się mówić, że polska liga to rozgrywki, w których wszyscy mogą wygrać ze wszystkimi. Kiedy patrzy się na wyniki, takie wrażenie można zrozumieć.

Czy w związku z tym w meczu Górnika Zabrze z Wisłą Kraków może czekać nas niespodzianka? Oba zespoły przystąpią do meczu w zgoła odmiennych nastrojach – Górnik zaczął sezon od pięciu wygranych z rzędu (wliczając mecz Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok). Kiedy spojrzy się na strzelone gole, rezultaty jeszcze bardziej imponują – Górnik strzela średnio 3 bramki na mecz. Czy po odejściu Igora Angulo można było coś takiego przewidzieć?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Wisła prezentuje się bardzo słabo, czego dowodem jest choćby porażka 3:0 z Wisłą Płock (i to u siebie). Krakowianie do tej pory zdobyli zaledwie 2 punkty, ale trzeba przyznać, że dorobek punktowy mógł się prezentować nieco bardziej okazale (mecz z Pogonią i stracone 2 punkty w doliczonym czasie gry). Wypada też przypomnieć, że na otwarcie sezonu Wisła się po prostu skompromitowała – porażka w Pucharze Polski z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski to coś, co trudno inaczej nazwać. Górnik ma 5 zwycięstw z rzędu, z kolei Wisła 5 meczów bez wygranej.

Wydaje się, że sprawa jest prosta i Górnik Zabrze dzisiejsze spotkanie musi wygrać. W mojej opinii Górnik to spotkanie wygra, aczkolwiek polecam zastanowić się nad liczbą bramek, która padnie w tym spotkaniu. Można odnieść wrażenie, że Wisła nie gra na miarę potencjału, a trener Skowronek podejmuje niezrozumiałe decyzje. Mimo to Wisła potrafi strzelać bramki, mecz z Wisłą Płock był jedynym, w którym krakowianie nie pokonali bramkarza rywali. Ponadto Górnik nie jest monolitem w obronie, czemu dowodzi choćby mecz pierwszej kolejki, kiedy rywalem zabrzan było Podbeskidzie.

Zobacz też  Gala LVBET Fame MMA 6 - typy i zapowiedzi

Mój typ to zwycięstwo Górnika i powyżej 3,5 bramki w meczu. Kurs 3,95 STS

Dodaj komentarz