Akltualności

Turniej Tenisa Stołowego – Austria Open

Kolejny turniej Open z topowymi zawodnikami

Po turnieju, który można potraktować jako rozgrzewka w Szwecji, w którym triumfowali Zendong Fan i Mima Ito we wtorek 06/11 rozpoczęła się runda kwalifikacyjna turnieju Open w Austriackim Linz.W turnieju gości czołówka światowego tenisa stołowego. Wśród mężczyzn oglądać będziemy występy takich zawodników jak obecny lider rankingu  ITTF – Zendong Fan, zajmujący 2gie miejsce i grający w stylu piórkowym Xu Xin czy legenda Niemieckiego ping-ponga Timo Boll. Kobiece występy zapowiadają się równie ciekawie. Poza liderką rankingu kobiet Yuling Zhu czy v-c liderka Ning Ding na turnieju zameldowała się zwyciężczyni zeszłotygodniowego turnieju w Szwecji Mima Ito, która w finale wręcz zdemolowała liderkę rankingu 4:0.
Turniej zapowiada się bardzo interesująco, a runda zasadnicza zacznie się już juto, a my jak zwykle w tej dyscyplinie szykujemy dla Was sporą ilość typów pewniaczków, po które jak zwykle zapraszamy do zakładki “Nasze Typy”. O dodaniu typów możecie dowiedzieć się z naszego fanpage’u na facebookuzapraszamy i życzymy wysokich wygranych

ps. pamiętajcie też, że obstawianie zakładów możliwe jest tylko i wyłącznie u polskich legalnych bukmacherów. Zakładając konto do grania przez naszą stronę wspieracie naszą działalność i dzięki temu możecie liczyć na jeszcze więcej pewnych pozycji.
Turniej Tenisa Stołowego – Austria Open
5 (100%) 3 votes