Polish Esport Awards 2020!

Legalny polski bukmacher BETFA z dumą poinformował, że jest sponsorem dużego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest Polish Esport Awards 2020. Ich rola nie ogranicza się tylko i wyłącznie do „świecenia” logiem na tej zacnej imprezie, toteż pora żebyście się zapoznali z ich specjalną ofertą.

Co nas czeka?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 3100 PLN (kod: nieryzykuj100) + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2000 PLN na start – iforbet.pl

Na Polish Esport Awards 2020 będą wręczane nagrody w 7 kategoriach:

– Gracz roku

– Organizacja roku

– Turniej roku

– Trener roku

– Komentator roku

– Odkrycie roku

– Osobowość roku

Największych faworytów BETFAN upatruje w pierwszej i trzeciej z wymienionych kategorii. Także uważamy, że nagrody zgarną Marcin „Jankos” Jankowski, Intel Extreme Masters Katowice. Nie ulega wątpliwości, że każde z tych potencjalnych laureatów zasługuje na nagrodę w swoich kategoriach. Szczególnie „Jankosa”, którego śmiało można uznać za jednego z lepszych (o ile nie najlepszego) zawodników na swojej pozycji na świecie. Bo jak inaczej można określić kogoś kto wygrał oba splity LEC, zdobywając przy tym latem tytuł MVP

Ciekawi jesteśmy za to zwycięzców w innych kategoriach. Np. ciekawie się zapowiada rywalizacja o statuetkę za „Osobowość roku”. Zarówno Jarosław „pasha” Jarząbkowski jak i Piotr „Izak” Skowyrski mają rzeszę wiernych fanów, którzy na pewno oddadzą na nich swoje głosy. A propos: na stronie polishesportawars.pl możecie zagłosować na swoich faworytów.

Również ciekawie zapowiada się bój o miano „Odkrycia roku”. Paweł „Dycha” Dycha i Filip „tudsoN” Tudev przebojem wdarli się do esportowego świata i przyciągnęli uwagę nie tylko polskiej publiczności.

Zobacz też  Ah ta Serie A!

Specjalne zakłady

Oprócz zakładów na standardowe kategorie, które przedstawiliśmy powyżej, legalny polski bukmacher BETFAN ma dla Was przygotowaną specjalną ofertę. Zastanawiamy się, która z organizacji może zdominować Polish Esport Awards 2020? Dlatego też mamy zakład na to, że zarówno Illumiar Gaming jak i jego zawodnik, Paweł „Innocent” Mocek zgarną statuetki. To samo się tyczy x-kom AGO i jej Miłosza „mhL” Knasiaka.

Esport to jednak nie tylko Counter Strike, to także popularny LOL (League of Legends). Zastanawiamy się, czy przedstawiciele tej dyscypliny esportowej zaznaczą swoją obecność na gali, zgarniając statuetki? Jak jesteśmy pewni, że „Jankos” może tego dokonać, tak mamy pewne wątpliwości co do Michała „Avahira” Kudlińskiego, który startuje w kategorii najlepszego komentatora. W każdym razie, w BETFAN możecie zagrać na to, że obaj wejdą na scenę i odbiorą nagrody.

Wszystkie zakłady specjalne znajdziecie, klikając TU.

NIECH ŻYJE ESPORT!

Related Posts
LV BET – bonus do 1000 zł przy kolejnej wpłacie

Właśnie tak zaczyna się Lato 2020 w LV BET! BONUSEM DO 1000 PLN! Dokonaj depozytu, odbierz swój bonus i graj Read more

BETFAN – rekordowa wygrana czyli 274 570 zł

Nie grasz, nie wygrasz – tak brzmi motto BETFAN. Jeden z graczy tego legalnego polskiego bukmachera czerpie z niego garściami. Read more

Bayern czy Bayer? Lewy czy Havertz? Zapowiedź Bayern – Leverkusen

Bayer Leverkusen – Bayern Monachium to najciekawiej zapowiadające się spotkanie 30. kolejki Bundesligi. „Aptekarze” ciągle walczą o miejsce w TOP Read more

Dodaj komentarz