fbpx
Legalni bukmacherzy

Fuksiarz – nowy gracz na rynku bukmacherskim

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawił się nowy gracz. Jest to Fuksiarz.pl, który charakteryzuje się nie tylko szeroką i rozbudowaną ofertą zakładów, ale także wysokimi kursami i atrakcyjnymi promocjami. I co warte podkreślenia – Fuksiarz to legalny bukmacher, który w grudniu 2020 roku uzyskał od Ministerstwa Finansów stosowną licencję. Licencja ta z jednej strony pozwala na prowadzenie legalnych zakładów wzajemnych, a z drugiej – zobowiązuje do przestrzegania określonych przepisów zawartych w Ustawie o grach hazardowych.

Prosta rejestracja w Fuksiarz.pl


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Jedną z podstawowych zalet nowego bukmachera jest szybka i bardzo prosta rejestracja, która początkowo nie wymaga żadnego dowodu tożsamości. Jest to bardzo istotne, gdyż klienci cenią sobie proste i bezproblemowe rozwiązania. A opcję szybkiej rejestracji zapewniają tylko najlepsi bukmacherzy. Dlatego też założenie konta tymczasowego na Fuksiarz.pl zajmuje nie więcej niż kilka minut. Wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera i wypełnić prosty i krótki formularz rejestracyjny, w którym należy podać podstawowe dane. Żaden nowy użytkownik nie jest proszony o wysłanie fotografii czy skanu dowodu tożsamości, dzięki czemu proces rejestracji jest uproszczony do niezbędnego minimum. Jednocześnie warto tu podkreślić, iż konto gracza jest od razu aktywne i gotowe do użycia, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie obstawiania.

Zobacz też  Fortuna – co oferuje ten legalny bukmacher swoim potencjalnym klientom?

Zamiana konta tymczasowego w stałe

Konto tymczasowe może być użytkowane przez gracza przez określony okres czasu – w tym przypadku jest to 30 dni. Po tym czasie użytkownik jest zobowiązany do weryfikacji podanych wcześniej danych. W tym celu należy uzupełnić formularz danych i przesłać zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. Można to zrobić zarówno przez aplikację, jak i stronę internetową – bukmacher udostępnia te dwie możliwości i wybór pozostawia użytkownikowi. Jednak niektórzy gracze mają pewne wątpliwości.W związku z tą obowiązkową czynnością pojawia się pytanie o bezpieczeństwo. Tutaj należy rozwiać wszelkie niepewności i pytania – dokonanie rejestracji i przesłanie skanu dowodu tożsamości jest całkowicie bezpieczne. Dlaczego? Otóż Fuksiarz.pl (tak jak każdy legalny bukmacher działający na rynku polskim) musi przestrzegać przepisów zawartych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych. Zatem wszelkie dane przesyłane do bukmachera są odpowiednio chronione. Jednocześnie warto tu wspomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy – konto tymczasowe można zamienić na stałe w dowolnym momencie, bez konieczności odczekania 30 dni.

Rejestracja w Fuksiarz.pl – dlaczego jest to konieczne?

Rejestracja w Fuksiarz.pl jest obowiązkowa dla każdego gracza chcącego brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Ten obowiązek wynika z tak zwanej ustawy hazardowej, której przepisy zaczęły obowiązywać już od 2017 roku. Na mocy tych przepisów każdy legalny bukmacher działający w Polsce na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów jest zobowiązany do przestrzegania obowiązujących przepisów, a co za tym idzie – respektowania zasad odpowiedzialnej gry. Co to oznacza w praktyce? Otóż w polskim prawie zakłady wzajemne są dozwolone wyłącznie w przypadku osób pełnoletnich. Zatem każdy legalny bukmacher musi zweryfikować swoich użytkowników pod kątek im wieku, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

 

FAQ

Czy Fuksiarz. pl umożliwia szybką rejestrację bez dowodu tożsamości?

Zobacz też  Betcris – podstawowe informacje, oferta

Tak. Fuksiarz.pl umożliwia założenie konta tymczasowego, do rejestracji którego nie jest wymagany dowód tożsamości. Cała procedura rejestracji trwa zaledwie kilka minut, a samo konto tymczasowe może być użytkowane przez 30 dni.

Czy w czasie rejestracji konieczne jest podanie kodu promocyjnego?

Nie. W tej chwili Fuksiarz.pl nie udostępnia specjalnego kodu promocyjnego, który mógłby być wykorzystany przy procedurze rejestracji.Jednak co ważne – Fuksiarz.pl oferuje każdemu użytkownikowi specjalny bonus na start, który nie wymaga posiadania kodu promocyjnego.

Czy do wypłaty pieniędzy zgromadzonych na koncie zarejestrowanym na Fuksiarz.pl niezbędne jest wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości?

Tak. W celu wypłaty środków pieniężnych zgromadzonych na koncie założonym na Fuksiarz.pl niezbędne jest wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości. Taka procedura służy weryfikacji użytkownika konta, a wypłacić zgromadzone środki może jedynie zweryfikowany uczestnik zakładów bukmacherskich. Ten obowiązek wynika z tego, iż Fuksiarz.pl to legalny bukmacher, który przestrzega wszystkich przepisów prawnych zawartych w odpowiednich ustawach i rozporządzeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/