Fortuna  Zakłady Bukmacherskie


Fortuna Zakłady Bukmacherskie swoje początki w Polsce datuje na rok 1996, wtedy pod nazwą Profesjonał, w 2007 roku zmieniono na obecną. Warto dodać, że jest to najstarsza firma bukmacherska w naszym kraju. Swoje korzenie ma w Pradze, została utworzona w 1990 roku. Fortuna w Polsce ma 360 oddziałów. Firma wydaje tygodnik z tabelami i statystykami sportowymi. Obecnie jest jednym z kilku działających legalnie bukmacherów na terenie naszego kraju.
Skille Fortuny

DOSTĘPNOŚĆ GRY w Fortunie

Fortuna idzie z duchem czasu i również postarała się o aplikację mobilną. Dostępna jest na Android, Apple i iOS. Łatwa obsługa i pełna ofertą spotkań to jej najważniejsze atuty. Posiada funkcję Live Match Tracker dzięki czemu można śledzić spotkanie na żywo wraz z pełną statystyką.
Metody płatności  to jedna z istotniejszych kwestii dla każdego gracza. Fortuna umożliwia swoim graczom wpłaty przez Skrilla, kartę płatniczą i szybkie przelewy z niemal wszystkich banków. Dużym atutem jest fakt, że praktycznie nie ma dolnego limitu wpłaty, ponieważ wynosi on 1 zł. Operacja jest darmowa. Niestety gorzej wygląda sytuacja przy wypłacie. Można jej dokonać tylko i wyłącznie na konto bankowe co stanowi dla wielu użytkowników. duży problem. Wypłaty realizowane są każdego dnia o godzinie 12:00.
90%
dostępność gry
OBSŁUGA KLIENTA w  Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Kontakt z obsługa klient jest dość ograniczony, odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Który obsługiwany jest jednak w miarę szybko i sprawnie, a zarazem w zrozumiały sposób. Na stronie mamy dostęp do rozbudowanego FAQ co sprawia że w większości problemów możemy sami znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. Podany jest również adres biura oraz fax.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Bielska 47, 43-400 Cieszyn
Fax: +48 33/858 21 42
80%
obsługa klienta

Fortuna Zakłady Bukmacherskie
BONUSY w  Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Oferta promocyjna i bonusowa dla nowych graczy to jedna z istotniejszych kwestii w branży zakładów bukmacherskich. Fortuna każdemu  nowemu klientowi oferuje zakład bez ryzyka, a także dodatkowe 400 zł. Pierwsza promocja zostanie zrealizowane w przypadku, gdy gracz przegra pierwszy postawiony typ, to wtedy zwrócona zostanie mu stawka do 100 zł. Zaś drugi bonus zostanie wypłacony w momencie 4 krotnego obrócenia pierwszego depozytu. Czyli jeśli gracz wpłaci 400 zł i w ciągu 60 dni obstawi kupony na łączną kwotę 1600 zł po kursie minimum 1.90 do jego konta zostanie dopisany równowartość pierwszego depozytu.Dodatkowo gracze zbierają punkty, za które mogą obstawiać bądź wymieniać na darmowe zakłady.
85%
bonusy
OFERTA ZAKŁADÓW w Fortunie

Fortuna dysponuje szerokim wachlarzem dyscyplin i bogatą ofertą spotkań na żywo. Co więcej znajdziemy tam typy na e-sport i zakłady specjalne na wydarzenia pozasportowe. Jeśli chodzi o dostępne transmisje spotkań to ich liczebność póki co jest przeciętna. Wszystkie rynki oferowane przez Fortunę są zamieszczone na czytelnej i intuicyjnej stronie internetowej. Dominuje kolorystyka czarno-biała. Na stronie głównej znajdziemy najpopularniejszą ofertę z kursami i istotne wiadomości dla graczy. Na górze widnieje pasek z kilkoma najważniejszymi kategoriami. Zaś po prawej stronie strefa logowania. Istnieje również możliwość wyszukania spotkań po nazwie. Podsumowując Fortuna charakteryzuje się bardzo funkcjonalną i przejrzystą stroną internetową.
90%
oferta zakładów
NARZĘDZIA POMOCNICZE GRACZA w  Fortunie

Fortuna udostępnia narzędzia ze statystykami, znajdziemy tu oczywiście tabele, kalandarze rozgrywek, statystyki head2head, a także archiwum. Dodatkowo mamy dostęp do statystyk zawodników. Po za tym pod ręką jest live z wynikami. Fortuna oferuje również swój własny serwis sportowy, gdzie zamieszcza analizy ciekawszych meczy. Mamy też ABC Gracza, gdzie opisane są typy zakładów i zasady ich rozstrzygania. Na należy wspomnieć o strefie typera, gdzie mamy dostęp do czatu, oraz forum gdzie typerzy wymieniają się opiniami oraz zagranymi kuponami.
90%
narzędzia pomocnicze
PODSUMOWANIE

Podsumowując Fortuna Zakłady Bukmacherskie to firma godna polecenia. Dużym plusem jest przejrzysta i łatwa w obsłudze strona internetowa. Szeroka oferta z bardzo dobrymi kursami. Wyróżniająca się jest również oferta bonusowa, która nie wymaga szczególnie dużego obrotu, czy też pierwszego depozytu. Ciekawym zabiegiem jest czat, na którym użytkownicy mogą się dzielić typami. Na duży minus trzeba zapisać brak możliwości zlecania wypłat innych niż na konto bankowe. Problem również mogą sprawić konserwacje strony internetowej, które odbywają się dosyć często, w godzinach nocnych.
87%
podsumowanie
ZEZWOLENIE

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 2 votes