fbpx
Betfan newsy

BETFAN | Boost na finał LM! | Odbieraj bonusy na French Open!

Boost na finał Ligi Mistrzów!

Jeżeli już wcześniej uważacie, że nasze poprzednie boosty akwizycyjne były bardzo atrakcyjne, to trzymajcie się mocno – teraz jest jeszcze lepiej! Pozwoliliśmy sobie na małe szaleństwo, jednak jak doskonale wiecie, finał LM zdarza się tylko raz do roku, dlatego chcemy dać nowym klientom coś wyjątkowego na start przygody z BETFAN 🙂
Zasady promocji: 
  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem (KOD PARTNERA)
  2. Wpłać min. 55 zł
  3. Wykorzystaj min. 50 zł na dowolne zakłady
  4. Pozostałe środki przeznacz na mega boost (kurs 50.0) na triumfatora tegorocznej LM! Na kogo postawisz? Wybierasz sam!
  5. Uwzględniana jest dogrywka oraz rzuty karne. Nie przesłyszeliście się! 🙂
  6. Wygrana trafia od razu na KONTO GŁÓWNE i nie wymaga obrotu.

Graj Rolanda Garrosa i odbieraj bonusy!

Nie zapominamy także o fanach tenisa, którzy zdecydowanie są teraz w swoim żywiole. Wiemy, że emocjonujące pojedynki odbywają się obecnie niemal 24 godziny na dobę, dlatego jeden bonus na cały turniej to byłoby zdecydowanie za mało. Na szczęście w BETFAN rozdajemy je CODZIENNIE!
Zasady promocji:
  1. Postaw kupon SOLO lub AKO za dokładnie 21 zł wyłącznie na zdarzenia z French Open
  2. Zadbaj o kurs ogólny kuponu min. 3.0
  3. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz bonus o wartości 100% stawki (21 zł), który podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie min. 3.0 (również tylko na zdarzenia z Roland Garros).
  4. Bonus jest aktywny przez 24 godziny – nie zwlekaj!
Promocja obejmuje zarówno kupony prematch, jak i live.
Kurs 562 trafiony w dziesiątkę!
To jeszcze nie wszystko… Betfan chwali się swoimi klientami, bo często potrafią oni zmajstrować takie kupony, o jakich nie śniło się nawet najlepszym typerom! Wczoraj jeden z graczy ustrzelił okazały kurs 562 zł i za „drobniaki” zgarnął prawie 1000 zł!
Pewnie zaskoczy Was liczba zdarzeń na kuponie, gdyż nie była to typowa „taśma za dwójkę”, której pewnie wszyscy się spodziewają. Okazuje się, że do stworzenia takiego kursu wystarczyły zaledwie 3 zdarzenia! Kupon dostępny jest TUTAJ. Wygrana wymagała dużo szczęścia, gdyż kupon był zagrany na żywo, więc niemal w każdym meczu zespoły musiały odwrócić losy spotkania. Jak widać – gracz przewidział to znakomicie 🙂
Zobacz też  Noblebet - Bonus bez depozytu 20 PLN!!! + do 1250pln

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/