Bayer Leverkusen – Glasgow Rangers – zapowiedź spotkania Ligi Europy

Leverkusen zaledwie dwoma punktami przegrała walkę o występy w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, ale ciągle mają na to szansę poprzez wygraną w Lidze Europy. Motywacji nie powinno im więc zabraknąć, bo nie są bez szans. Wpierw trzeba dopełnić formalności i wyeliminować Rangersów w 1/8 pucharu.

W pierwszym spotkaniu Leverkusen wygrało 3-1 i dziś spodziewamy się ich ponownego zwycięstwa. Rangers rzuci się do ataku, bo nie ma nic do stracenia , Bayer powinien skorzystać z tej okazji i strzelić jakieś bramki. To drużyna na pewno lepsza jakościowo, bardziej doświadczona, w dobrej formie (od lutego przegrali tylko z Bayernem, Wolfsburgiem i Hertą) dlatego nie da sobie wydrzeć awansu, a co więcej – powinien skarcić gości przynajmniej 2 bramkami.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Jedyne ryzyko naszym zdaniem to gdyby Bayer chciał mecz przechodzić jak najmniejszym kosztem sił, oszczędzając się przed kolejnymi spotkaniami. Jednak profesjonalna drużyna na takim etapie rozgrywek nie powinna sobie na to pozwolić.

Co obstawiać?

W związku z tym najlepsza opcją wydaje się nam że Bayer wygra i padną przynajmniej 2 bramki w spotkaniu .Kurs na takie zdarzenie to 1.73 w Betfan. (mecz powinien zakończyć się wynikiem 2-0,2-1).

Ryzykowniej można po prostu zagrać wygraną Bayeru 2 bramkami. Kurs to 2.42 w Betfan. To jednak dużo bardziej ryzykowny typ.

Zobacz też  Widzew – Stomil - zapowiedź

Dodaj komentarz