fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : Widzew Łódź – Legia Warszawa

Są mecze, kiedy duże znaczenie odgrywa historia. Za przykład może posłużyć choćby sytuacja, kiedy po obu stronach boiska mamy Widzewa i Legię. Co więcej, taką sytuację będziemy mieli w piątek o 20:30 na stadionie Widzewa.

Wielkie piłkarskie święto


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Na trybunach powinniśmy mieć komplet widzów. Gdyby ktoś miał wątpliwości, wystarczy zainteresować się tym, ile klub sprzedał karnetów. Trzeba też przyznać, że doping jest oczywiście bardzo ważny, ale jednocześnie nie można zapomnieć o wydarzeniach na murawie. Na koniec wszystko sprowadza się do gry.

Widzew ma na ten moment 4 punkty, co daje średnią 1 punkt na mecz. Nie ma się z czego cieszyć, ale należy też uwzględniać, że za nami dopiero początek sezonu. Co więcej, Widzew zbiera dobre recenzje. Niektórzy mogą powiedzieć, że najważniejsze są punkty, ale czy nie jest przypadkiem tak, że dobra gra prędzej lub później ma przełożenie na wyższe miejsce w tabeli? Można też dodać, że beniaminkowi brakuje obycia na najwyższym szczeblu rozgrywek. Z drugiej strony mamy klub, który w ostatnich latach zdominował polskie rozgrywki. Niemniej musimy pamiętać, że w ubiegłym roku drużyna znalazła się na zakręcie i efekt finalny był taki, że zakończyło się 10. pozycją. Powiedzieć, że to katastrofa to nic nie powiedzieć. Legia nie pozwala sobie na sezony przejściowe, ale chęci to nie wszystko. Ekipa z Warszawy ma po roku wrócić na szczyt, ale trudno przypuszczać, że cel ten zostanie zrealizowany. Można też spojrzeć na to inaczej – wydaje się, że powinno być lepiej niż w ostatnich rozgrywkach.

Zobacz też  Skaczemy w Titisee-Neustadt!

Gdy się to podsumuje, w piątkowy wieczór każdy wynik zdaje się dość mocno prawdopodobny. Zdaje się też, że najlepiej postawić na BTS.

Kurs 1,88 (STS)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/