fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : West Ham – Norwich

Rozgrywki Premier League torpedowane są przez pandemię. Niemniej jednak nie ma mowy o wstrzymywaniu rozgrywek – po prostu niektóre mecze są przekładane i trzeba je później odrabiać. Mowa o tym nie przez przypadek – w środę West Ham podejmie na własnym stadionie Norwich.

Dojdzie do polskiego starcia?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Niektórzy mogą powiedzieć, że czeka nas polskie starcie, ponieważ naprzeciwko siebie stanąć mogą Łukasz Fabiański i Przemysław Płacheta. Oczywiście musimy też pamiętać o tym, że drużyna z czołówki podejmuje zespół walczący o utrzymanie – to jest najważniejsze. Pewnie niektórzy kibice zadają sobie pytanie, czy możemy spodziewać się niespodzianki?

Futbol potrafi tworzyć nieprawdopodobne historie, aczkolwiek trudno przypuszczać, że Norwich będzie w stanie przeciwstawić się gospodarzom. Weźmy sobie pod uwagę choćby problemy zdrowotne – to, że mecze się odbywają, nie oznacza braku problemów. Można nawet powiedzieć, że problemów jest sporo i dotyczy to głównie gości. Jakby sytuacja w tabeli nie była wystarczającym kłopotem, prawda? Skoro już przy tym jesteśmy – Norwich zajmuje ostatnią pozycję. Gdy doda się do tego 10 punktów i 8 strzelonych goli (na 19 rozegranych meczów) sytuacja przedstawia się strasznie. Kiedyś pewnie przyjdzie przełamanie, ale dlaczego miałoby przyjść właśnie teraz? Strzelenie bramki będzie ogromnym wyzwaniem. Wypada też podkreślić, że West Ham miał w ostatnim czasie kłopoty, ale możemy chyba mówić o powrocie na właściwe tory. Zresztą wystarczy spojrzeć na 2 ostatnie mecze – to 2 zwycięstwa.

Zobacz też  Betfan - SIMPLY THE GAME, czyli nagrody na KONCIE GŁÓWNYM

Kiedy uwzględni się wszystkie okoliczności, najlepszym rozwiązaniem wydaje się wygrana z handicapem 0:1. Stawianie na większy handicap to spore ryzyko (niezależnie od formy Norwich) – musimy w końcu pamiętać, że chodzi o sport.

Kurs 1,82 (FORTUNA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/