fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : Szwajcaria – Kamerun

Szwajcarzy i Kameruńczycy mają jedną wielką przeszkodę na swojej drodze do chwały – a nazwą tego kłopotu jest Brazylia. Znajdują się w tej samej grupie z pierwszą drużyną na świecie i nie mają innego wyjścia, jak tylko walczyć o zwycięstwo w pierwszym meczu.

Szwajcarzy są oczywiście w dobrych nastrojach, biorąc pod uwagę sposób, w jaki dostali się do największej fazy rozgrywek. Pozostali niepokonani przez całą kampanię kwalifikacyjną w regionie UEFA – i to po tym, jak znaleźli się w tej samej grupie co aktualni mistrzowie Euro – Włochy. Nie tylko zdobyli najwięcej bramek w grupie, ale także wpuścili najmniej – tylko dwie w całym okresie rozgrywek. Ich realistycznym celem byłoby zajęcie drugiego miejsca w grupie, poniżej Brazylii, a do tego zwycięstwo w czwartek jest niemal niezbędne. Oczywiście mają pewność, że pochodzą z regionu UEFA – zauważmy, że ostatnie cztery Puchary Świata zostały zdobyte przez europejskie drużyny.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Kameruńczycy nie są tu jednak po to, by tylko uczestniczyć. Oni również poruszyli niebo i ziemię, aby znaleźć się tutaj. Zauważ, że musieli przejść przez trudne i niesprawiedliwe Afrykańskie Kwalifikacje, w których zwycięzcy grup byli wystawiani przeciwko sobie w meczach playoff, aby zdobyć bilety do Kataru. To z pewnością było dobrodziejstwem dla tych, którym się udało, ponieważ nie ma nic lepszego niż zahartowana w boju drużyna. Jednak ostatnia forma i doświadczenie przechylają szalę na korzyść europejskiego kontyngentu. W ostatnich dwóch edycjach rozgrywek dotarli oni do rundy 16, podczas gdy ich koledzy nie zdołali nawet zakwalifikować się do udziału w Rosji w 2018 roku.

Zobacz też  Możesz grać tak jak lubisz. Betcris debiutuje w TV

Spodziewajcie się trudnego zwycięstwa Szwajcarii.

To pierwszy raz, kiedy te dwie drużyny zmierzą się ze sobą.

Szwajcaria vs Kamerun przewidywania i analiza

Szwajcarzy będą podekscytowani rozpoczęciem Pucharu Świata. Są w świetnej formie i mają nadzieję, że uda im się utrzymać ten impet. Co więcej, będą dziękować niebiosom, że nie musieli zaczynać meczu z Brazylią.

Przechodząc do sedna – Szwajcaria zanotowała trzy zwycięstwa z rzędu w trzech ostatnich oficjalnych meczach – i to nie tylko z byle kim. Pokonali byłych mistrzów świata – Hiszpanię, byłych mistrzów Euro – Portugalię i Czechy.

W pierwszym meczu z pewnością poradzą sobie z mniej utalentowanym Kamerunem. Drużyna ma nadzieję, że to nada tempo pozostałej części kampanii. I to jest ważne, bo przed nimi wyzwanie w postaci Brazylii.

Tymczasem Kamerun z pewnością może sprawić, że ich przeciwnicy będą tak trudni, jak tylko zechcą. Jednak w ostatecznym rozrachunku historia przemawia na ich niekorzyść. Nie tylko żadna afrykańska drużyna nie zdobyła jeszcze Pucharu Świata, ale też żadna nie przeszła przez fazę ćwierćfinałową.

Spodziewajmy się zaciętego, emocjonującego zwycięstwa Szwajcarii w ten czwartek. W ciągu najbliższych kilku tygodni będą w dużym stopniu liczyć na doświadczenie, a kto lepiej poprowadzi młodzież niż Xherdan Shaqiri. Jeśli ktoś ma trafić do siatki Szwajcarów, to liczymy, że zrobi to ten mały magik.

  • Zwycięstwo Szwajcarii @ 1.75 kurs
  • Prawidłowy wynik: Szwajcaria 1-0 @ 6.00
  • Xherdan Shaqiri strzela za każdym razem @ 4.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/