fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : Manchester United – Burnley

Ostatnie dni roku niekoniecznie kojarzą się z meczami – jednym z wyjątków jest Premier League. W lidze angielskiej mamy bardzo pracowity okres, który jest torpedowany przez pandemię. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że w czwartek o 21:15 Manchester United podejmie na własnym obiekcie Burnley.

Zwycięstwo gospodarzy


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Można przypuszczać, że czeka nas wygrana gospodarzy. Manchester United to zespół, który ma swoje kłopoty, ale nie możemy zapominać o jakości. Można też stwierdzić, że zespół gospodarzy niełatwo zrozumieć – od dłuższego czasu możemy odnieść wrażenie, że gra prezentuje się poniżej oczekiwań. Krótko mówiąc, trudno podejrzewać, żebyśmy w meczu z Burnley zobaczyli niesamowitą grę. Z drugiej strony dobrze pamiętać o tym, że styl jest ważny, ale nie wolno zapomnieć o wynikach. Dla przypomnienia – ostatnie 5 meczów to 3 zwycięstwa i 2 remisy. Oczywiście ostatni remis z Newcastle chluby nie przynosi, ale ogólnie rzecz biorąc, jest nieźle.

Wypada także coś powiedzieć na temat przeciwnika – w końcu stosunkowo często można usłyszeć o tym, że gra zależy od przeciwnika. Niektórzy mogą twierdzić, że to banał, ale na pewno jest to coś, nad czym warto się zastanowić. Burnley to zespół, który może pozwolić na wiele – na koncie tej ekipy mamy tylko jedną wygraną. Trzeba też przyznać, że mowa o zespole, który ostatnio nie grał z powodu zakażeń wiadomym wirusem. Co za tym idzie, możemy więc mówić o odpoczynku, jak i brakującym rytmie meczowym. Uważam też, że jedno i drugie może mieć niemałe znaczenie, także trudno powiedzieć, czy Burnley może coś zyskać dzięki przymusowej przerwie.

Zobacz też  Zapowiedź : Cracovia – Jagiellonia

Podsumowując, moim zdaniem zadecydują umiejętności i w związku z tym powinniśmy zobaczyć spokojne zwycięstwo Manchesteru.

Manchester wygra z handicapem 0:1. Kurs 2,08 (FORTUNA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/