fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : Manchester United – Burnley

Ostatnie dni roku niekoniecznie kojarzą się z meczami – jednym z wyjątków jest Premier League. W lidze angielskiej mamy bardzo pracowity okres, który jest torpedowany przez pandemię. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że w czwartek o 21:15 Manchester United podejmie na własnym obiekcie Burnley.

Zwycięstwo gospodarzy


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Można przypuszczać, że czeka nas wygrana gospodarzy. Manchester United to zespół, który ma swoje kłopoty, ale nie możemy zapominać o jakości. Można też stwierdzić, że zespół gospodarzy niełatwo zrozumieć – od dłuższego czasu możemy odnieść wrażenie, że gra prezentuje się poniżej oczekiwań. Krótko mówiąc, trudno podejrzewać, żebyśmy w meczu z Burnley zobaczyli niesamowitą grę. Z drugiej strony dobrze pamiętać o tym, że styl jest ważny, ale nie wolno zapomnieć o wynikach. Dla przypomnienia – ostatnie 5 meczów to 3 zwycięstwa i 2 remisy. Oczywiście ostatni remis z Newcastle chluby nie przynosi, ale ogólnie rzecz biorąc, jest nieźle.

Wypada także coś powiedzieć na temat przeciwnika – w końcu stosunkowo często można usłyszeć o tym, że gra zależy od przeciwnika. Niektórzy mogą twierdzić, że to banał, ale na pewno jest to coś, nad czym warto się zastanowić. Burnley to zespół, który może pozwolić na wiele – na koncie tej ekipy mamy tylko jedną wygraną. Trzeba też przyznać, że mowa o zespole, który ostatnio nie grał z powodu zakażeń wiadomym wirusem. Co za tym idzie, możemy więc mówić o odpoczynku, jak i brakującym rytmie meczowym. Uważam też, że jedno i drugie może mieć niemałe znaczenie, także trudno powiedzieć, czy Burnley może coś zyskać dzięki przymusowej przerwie.

Zobacz też  Masz karnet na mecze Wisły Kraków? Zgłoś się po 50 zł od LV BET

Podsumowując, moim zdaniem zadecydują umiejętności i w związku z tym powinniśmy zobaczyć spokojne zwycięstwo Manchesteru.

Manchester wygra z handicapem 0:1. Kurs 2,08 (FORTUNA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Our partners : https://bookiefreebetting.com/