fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : Cracovia – Legia Warszawa

W piątek o 20:30 Cracovia podejmie na własnym obiekcie Legię Warszawa. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że czeka nas niezwykle ciekawe starcie.

Udany początek i wielkie ambicje


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Inaczej być zresztą po prostu nie może – mamy bardzo dobry początek gospodarzy i wielkie ambicje Legii. Oczywiście Legia też nie zaczęła źle, bo od remisu i zwycięstwa, ale warto zauważyć, że ekipa z Warszawy nie błyszczała. Naturalnie musimy też pamiętać o tym, że to dopiero początek sezonu – trudno wyciągać szczególne wnioski (do tego zmienił się trener). Z drugiej strony w Legii nie ma czasu na okresy przejściowe – liczy się walka o mistrzostwo kraju. Skoro już przy tym jesteśmy, wypada zauważyć, że po raz pierwszy od dawna początek zmagań przebiega przy pełnej koncentracji na lidze. Krótko mówiąc, nie ma miejsca na usprawiedliwienia.

Być może niektórzy zadają sobie pytanie, na co stać Cracovię? Można jednak przypuszczać, że odpowiedzi na to pytanie nie znają nawet w klubie. Cracovia to jedna z wielu polskich drużyn, gdzie mamy częste zmiany. Niemniej trzeba przyznać, że przyjście Jacka Zielińskiego zmieniło postrzeganie krakowskiej ekipy. To rzecz jasna w dużej mierze nawiązanie do wystawiania młodych graczy – Michał Probierz niezbyt chętnie po nich sięgał.

Zobacz też  NOBLEBET oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź

Odważna gra po obu stronach?

Bardzo możliwe, że czeka nas mecz, w którym nie będziemy obserwować wyczekiwania na swoją okazję. Oba kluby mają kim straszyć i wszystko sprowadza się do tego, jak atuty zostaną wykorzystane. Wydaje się jednak, że potencjał po obu stronach jest na tyle duży, iż w piątkowy wieczór zobaczymy BTS. Nie podejmuję się typować remisu bądź zwycięzcy – żadne rozstrzygnięcie nie powinno zaskakiwać.

Kurs 1,85 (SUPERBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/