fbpx
newsy Zapowiedzi i typy bukmacherskie

Zapowiedź : Andora – Polska

Koniec eliminacji do mistrzostw świata zbliża się wielkimi krokami – w najbliższy piątek Polskę czeka wyjazdowe starcie z Andorą. Czego możemy się spodziewać?

Zapewnione baraże


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Najprościej powiedzieć, że możemy spodziewać się zapewnionej gry w barażach. Do tego wystarczy zwycięstwo z Andorą i remis lub porażka Albanii. Jako że Albania gra w Anglii, szanse są spore. Gdybyśmy jednak mieli do czynienia ze sensacją, zawsze zostaje jeszcze jedna kolejka.

Wracając do meczu z Andorą, przy niektórych rywalach bardzo ważne jest szybkie strzelenie bramki. Nie chodzi nawet o zagrożenie ze strony rywali (choć nikogo nie można lekceważyć) – po prostu z upływem czasu może pojawiać się większa nerwowość. Andorę można określić jako rywala trudniejszego niż San Marino – może nawet znacznie trudniejszego. Niemniej jednak samo porównywanie do San Marino wiele znaczy. Dobrze też wrócić do tego, co działo się w Polsce – Andora przegrała 3:0. Kiedy weźmie się pod uwagę, że ostatnia bramka padła w końcówce meczu, można pomyśleć, że Andora zagrała dobre spotkanie. Każda osoba ma prawo do własnej oceny, ale raczej było to słabe spotkanie Polaków. Nie można też zapomnieć o tym, że mowa o początkach pracy Paolo Sousy. Teraz mamy za sobą nieudane mistrzostwa Europy, ale wydaje się, że Portugalczyk miał zbyt mało czasu na przygotowania. O pracy Sousy mówi się wiele (i nie zawsze dobrze), ale jest szansa na optymistyczną przyszłość. Krótko mówiąc, widać progres w stosunku do marca tego roku. Myślę też, że progres ten zobaczymy w piątek i skończy się wygraną z handicapem -3,5. Naszą ofensywę stać, żeby zdobyć minimum 4 bramki – mamy ogromną przewagę umiejętności. Do tego wierzę, że unikniemy dziecinnych błędów i co za tym idzie, Andora nie będzie stanowić zagrożenia. Twierdzę, że wszystko sprowadza się do koncentracji – jeżeli koncentracji nie zabraknie, najprawdopodobniej będzie 0 z tyłu.

Kurs 2,85 (STS)

Zobacz też  Noblebet - bonus weekendowy 400 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/