Zakłady bukmacherskie. Sporty wirtualne – wygrane realne

Sporty wirtualne to trochę jak gra Keno od Lotto. Rywalizacja co kilka minut i szybkie rozliczenie zakładu, przy wciąż zachowanych emocjach – w tym wypadku sportowych. Gracze pokochali szybkie zakłady, dlatego sporty wirtualne obecne są u większości bukmacherów działających na rynku.

Sporty wirtualne u bukmacherów


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Sporty wirtualne na przestrzeni ostatnich lat, stały się absolutnym hitem wśród rozrywki oferowanej przez zakłady bukmacherskie. Poszerzyły one ofertę bukmachera, a graczom udostępniły możliwość szybkich wygranych. Postawiony zakład na sporty wirtualne jest rozliczany w przeciągu kilku minut, co bardzo mocno spodobało się graczom.

Którzy bukmacherzy oferują sporty wirtualne?

Wśród legalnych bukmacherów działających w Polsce, sporty wirtualne – tradycyjnie w punktach stacjonarnych lub za pomocą serwisu online – oferuje obecnie 11 bukmacherów. Wśród nich są: Fortuna, Totolotek, STS, forBET, LV BET, TOTALbet, PZBUK, Superbet, Noblebet, Etoto czy BetX.

Poszczególni bukmacherzy oferują sporty wirtualne na 2 do 7 dyscyplin sportowych. Wśród nich znajdziemy możliwość obstawiania wirtualnych spotkań na piłkę nożną, koszykówkę, kolarstwo, żużel, tenis, wyścigi samochodów, wyścigi konne czy wyścigi psów.

Co to są sporty wirtualne?

Sporty wirtualne to wydarzenia sportowe wyglądające jak gra komputerowa, przy czym wszystkim sterują nie gracze, a system komputerowy. Prezentowane na ekranie dyscypliny sportowe mają różny przebieg wydarzeń, generowany losowo przez system. Bliższe skojarzenia z loterią niż zakładami bukmacherskimi są tutaj całkowicie na miejscu. Zasady typowania tych zdarzeń, są identyczne jak w przypadku tradycyjnych sportów.

Zobacz też  Firmy bukmacherskie - obstawianie rozrywki

Sporty wirtualne charakteryzują się krótkim czasem trwania wydarzenia. Praktycznie co około 5 minut mamy kolejne możliwe zakłady do obstawienia, zaś sama rywalizacja w wirtualnym sporcie trwa zaledwie 1-2 minuty. Wynik mamy prezentowany na żywo, a zwycięski kupon rozliczymy natychmiast po zakończeniu zdarzenia.

Ważne! Sporty wirtualne to nie są e-sporty. E-sport to gra komputerowa w której rywalizują ze sobą gracze z całego świata.

Gdzie obstawiać sporty wirtualne?

Sporty wirtualne możemy obstawiać zarówno w tradycyjnych punktach stacjonarnych, jak i za pomocą serwisów online zakładów bukmacherskich. W serwisie online otrzymamy dostęp do streamingu odnośnie wirtualnej rywalizacji, by móc oglądać przebieg wydarzeń. Kupon obstawiamy tak jak każdy inny zakład w serwisie.

W przypadku punktów stacjonarnych znajdziemy tam ekrany, na których prezentowane są aktualne kursy na zdarzenia losowe, a także zobaczymy na nich przebieg tych wydarzeń. W punkcie obstawiamy tradycyjnie w kasie.

W przypadku gry na sporty wirtualne w punktach stacjonarnych, może to być także sposób na rozrywkę ze znajomymi np. w okresie wakacyjnym, kiedy jest mniejsza ilość wydarzeń sportowych do obstawiania.

Sporty wirtualne – wygrane realne

Sporty wirtualne generują ten sam poziom zabawy co w przypadku obstawiania tradycyjnego, przy czym wszystko dzieje się znacznie szybciej i częściej. Wyniki są generowane losowo, a zdarzenia sportowe zostały wytworzone komputerowo. Nie zmienia to faktu, że obstawiamy sporty wirtualne za prawdziwe pieniądze i takie też pieniądze odbieramy w przypadku wygranych.

Related Posts
Zakłady bukmacherskie. Czym jest livescouting? Kto to jest livescout?

Pewnie wielu miłośników rywalizacji sportowej marzy, aby połączyć swoją pasję czy miłość razem z możliwością zarabiania pieniędzy. Kto nie pragnąłby Read more

Dodaj komentarz