TVBET – nowa usługa od Betfan dla fanów gier karcianych i nie tylko

Legalny bukmacher BETFAN wystartował z nowym produktem, TV BET. Jest to platforma, na której można obserwować i przede wszystkim obstawiać rozgrywki najpopularniejszych gier karcianych na świecie. W skrócie – jeszcze więcej rozrywki, której BETFAN od samego początku działalności stara się dostarczyć graczom w jak największej ilości i w jak najlepszej jakości. 

W TVBET znajdziecie takie gry jak:


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

– WOJNA
Wykorzystuje jedną standardową talię złożoną z 52 kart. Jedną kartę otrzymuje Gracz, drugą krupier. Wygrywa ten, który ma wyższą kartę.

– POKER
Popularna gra karciana, która również cieszy się popularnością w serwisach online. Zasady, które są przy niej stosowane są takie same jak przy rozgrywkach Texas Holdem

-BlackJack
Chyba każdy z Was słyszał lub grał w tę grę. „BlackJack” (znany też jako „oczko” lub „21”) to jedna z popularniejszych gier karcianych na świecie.

Pierwsze rozdanie przypadło ambasadorowi legalnego polskiego bukmachera BETFAN, Mariuszowi Pudzianowskiego. Popularny Pudzian do tego dołożył każdemu Graczowi 5 zł na saldo główne, nie wymagając przy tym nic w zamian – żadnych obrotów stawki itp.

Z TVBET można korzystać 24/7 i świetnie się przy tym bawić, nie zapominając o szansach na naprawdę atrakcyjne wygrane.

Zobacz też  BETFAN - Extra Pensja dla trenera

Dodaj komentarz