Akltualności

The Challenger Series Ochsenhausen – turniej tenisa stołowego

The Challenger Series Ochsenhausen

Ruszamy z cotygodniowym cyklem artykułów, którego przedmiotem będzie turniej tenisa stołowego, odbywającym się w niemieckim mieście Ochsenhausen. W turnieju startują zarówno znani gracze – gościli na nim tacy zawodnicy jak obecny reprezentant Polski Jakub Dyjas czy dawny mistrz Polski Lucjan Błaszczyk jak i zawodnicy którzy nie biorą udziału w międzynarodowych turniejach, a swoimi umiejętnościami zaskakują niejednokrotnie. Turniej gościł również gwiazdy światowej klasy min.  Sharath Achanta, Can Akkuzu, Frane Kojic, Lubomir Jancarik czy Aleksandar Karakasevic. Turniej zazwyczaj w tygodniu ma dwie edycje tj. poniedziałek-wtorek oraz środa-piątek. W turnieju zawsze startuje 8-miu zawodników, którzy rywalizują ze sobą w systemie rozgrywek każdy z każdym następnie dwa półfinały zawodników z najlepszym bilansem, a cały turniej kończy się finałem odpowiednio we wtorek o godzinie 16:00 oraz piątek o godzinie 14:50.


Za udział w turnieju każdy z zawodników otrzymuje 100 euro nagrody, za każde zwycięstwo w grupie 80 euro, a za zwycięstwo w półfinale i finale po 320 euro.


Turniej tenisa stołowego  trwa cały rok, a zawodnicy zbierają punkty za każdy wygrany mecz i turniej. Najlepszych ośmiu zawodników rywalizuje ze sobą w turnieju kończącym rok o główną nagrodę 3000 euro.


Od dzisiaj będziemy opisywać Wam czytelnikom, swoje przemyślenia na temat startujących w turniejach zawodników, opisywać ich najmocniejsze strony, typ gry, oraz wszystkie najważniejsze informacje.


Uczestnicy turnieju

Najbliższe rozgrywki ruszają 21/05/2018 i wezmą w nich udział następujący zawodnicy:

Tomas Konecny

Jiry Martinko

Petr David

Enio Mendes

Anders Lind

Nandor Ecseki

Carlos Arcila

Valerij Rakov


Typujemy !!!

Najbardziej interesujące pozycje pierwszego dnia turnieju według nas to starcia:

Ander Linda vs. Nandor Ecseki – nasz typ zwycięstwo 1 (kurs 1,83)

Carlos Arcila vs. Valerij Rakov – nasz typ zwycięstwo 1 (kurs 1,80)

Nandor Ecseki vs. Enio Mendes – nasz typ -1,5 dla Enio Mendes (kurs 2,62)

Po więcej typów zapraszamy po pierwszej kolejce grupowej. Typy będą dostępne na naszej stronie w zakładce „Nasze Typy

Poniżej link do strony turniejowej

http://challengerseries.net

The Challenger Series Ochsenhausen – turniej tenisa stołowego