STS – bonusy i promocje. Jak je zdobyć, grając pierwszy raz?

STS to znana firma bukmacherska, która stale się rozwija i proponuje nowym graczom bardzo fajne bonusy. To chyba najlepsza firma w Polsce z mnóstwem propozycji wszelakich zdarzeń. Począwszy od piłki nożnej, poprzez koszykówkę, hokej, żużel, a skończywszy na politycznych wydarzeniach.

Jak zdobyć bonus?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Grając pierwszy raz w tej świetnej firmie bukmacherskiej, oczywiście musimy mieć skończone 18 lat, zaakceptować postanowienia regulaminu wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cały proces zakładania konta jest bardzo prosty i trwa naprawdę zaledwie chwilkę.

Obecnie na start, każdy nowy gracz może zdobyć, aż 1200 zł. W tym momencie musimy koniecznie zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Dokonujemy pierwszego depozytu, a nasze środki

błyskawicznie zostaną zaksięgowane na nowym koncie o każdej porze, z każdego miejsca w kraju. Mając telefon, wgrywając aplikację, czy wpłacając w sieci ze zwykłego komputera. Maksymalna kwota bonusu powitalnego jest równa kwocie pierwszej wpłaty, czyli jeżeli wpłacimy np.500 zł, dostaniemy następne 500 zł od tej firmy. Wpłacając 1200 zł, dostaniemy, aż 1200 zł do obrotu w STS.

Obrót bonusem

Większość firm bukmacherskich przed wypłaceniem bonusu wprowadza warunek obrotu przyznanymi środkami. Nie inaczej jest w STS, ale tu w celu wypłaty takich środków należy wykonać tylko trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs całkowity na kuponach musi być nie mniejszy niż 1,91. Jeżeli otrzymamy 200 zł bonusu, trzeba obrócić na kwotę 600 zł. Pamiętajmy, że wszystkie zdarzenia typujemy na koncie bonusowym.

Zobacz też  Bonusy bez depozytu u legalnych polskich bukmacherów

Dodatkowe promocje

Na wielu stronach internetowych (np u nas klikając w link STS), przy zakładaniu konta w STS dostępne są dodatkowe kody promocyjne, za pomocą których odbierzemy np. darmowe 29 zł, czy 30 zł, za samą rejestrację w STS . Są to tzw. Freebety i popularne cahsbachy, gdzie w razie przegranego zakładu dostajemy zwrot pieniędzy do 31 zł. W tym wypadku też musimy wpisać odpowiedni kod dostępny na tych stronach, wpłacić środki i oczywiście się zarejestrować. To bonusy dodatkowe, które możemy wykorzystać dodatkowo, przy pierwszej rejestracji naszego konta w STS.

Dodaj komentarz