REGULAMIN Portalu internetowego obstawiajlegalnie.pl

Postanowienia Ogólne

 1. Strona obstawiajlegalnie.pl jest portalem dla użytkowników, których pasją są zakłady bukmacherskie, zakłady sportowe, oraz gry hazardowe. Zawarte tutaj informacje mają charakter głównie rozrywkowy, lub informacyjny.
 2. Użytkownik wypełniając formularz w portalu zgadza się na wykorzystanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności portalu.
 3. Użytkownicy powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa kraju w którym zamieszkują lub przebywają.
 4. Portal przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
 5. Redakcja obstawiajlegalnie.pl jest zwolennikiem odpowiedzialnej gry i tylko taką grę popiera, jeżeli użytkownik zauważy u siebie lub Swoich bliskich jakiekolwiek objawy uzależnienia od hazardu powinien jak najszybciej zwrócić się o pomoc.
 6. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy sposób wykorzystywania zamieszczanych informacji, oraz za konsekwencje wykorzystania tych informacji.
 7. Zawarte na portalu rekomendacje, oraz informacje powstały na podstawie własnych opinii, lub zaczerpniętych w sprawdzonych źródłach.
 8. Portal zawiera odnośniki do innych stron zewnętrznych, jednakże portal obstawiajlegalnie.pl nie odpowiada za zawartość treści na tych stronach. Jeżeli, użytkownik zauważy na danych stronach jakiekolwiek naruszenia zobowiązany jest do zawiadomienia administracji obstawiajlegalnie.pl

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin obowiązuje od dnia 31 stycznia 2018 r.
 2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
 3. Każdy użytkownik portalu zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu i jest to równoznaczne z jego akceptacją.
Regulamin