MrBet – nowe zakłady bukmacherskie w Polsce

Dziś zakłady bukmacherskie cieszą się ogromną popularnością i są pasją tysięcy osób. Już niedługo gracze będą mogli korzystać z usług nowego, bukmachera w Polsce Mr Bet.

Zakłady bukmacherskie MrBet

Mr Bet to polska marka, która posiada siedzibę w Cieszynie .Została założona we wrześniu 2018 roku, a od 9 stycznia otrzymała licencję na realizację poszczególnych zakładów bukmacherskich. Jest to 19, legalny Bukmacher online w Polsce.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3100 PLN (kod: nieryzykuj100) + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Prezesem tej spółki była do niedawna Lucie Łabudek..Obecnie spółka ta posiada 15000 akcji o łącznej wartości 1,500,000 PLN. ,Od 2019 roku funkcję prezesa tej spółki przejął Łukasz Konrad Łabudek, który do dotychczas zasiadał w zarządzie Stowarzyszenia Pracowników i Pracodawców Firm Bukmacherskich.

Czy będzie atrakcyjny bonus powitalny?

Liczba bukmacherów ciągle wzrasta, a walka o pierwsze miejsce jest coraz trudniejsza. W takiej sytuacji nie lada wyzwanie stoi przed bukmacherem MrBet.

Wszyscy zainteresowani gracze liczą na ciekawy bonus powitalny. Czy nowy bukmacher zaoferuje bonus 100% od wpłaty i do tego freebet? Chyba tak, bowiem dziś każdy dobrze prosperujący na rynku bukmacher wprowadza bonusy bez depozytu oraz korzystne wersje darmowych zakładów.  

Fani gier liczą na dwa bonusy: jeden od wpłaty, a drugi freebet. Miłą niespodzianką byłoby też udzielenie korzystnych promocji w postaci darmowych zakładów bez ryzyka oraz udzielenie punktów w ramach programu lojalnościowego, dzięki którym gracze mogliby skorzystać z ciekawych promocji.

MrBet a kod promocyjny

Zakłady MR BET będą dostępne pod adresem MrBet.pl. Biorąc pod uwagę ofertę innych legalnych bukmacherów z całą pewością można stwierdzić, że już niebawem pojawi się na tej stronie atrakcyjny kod promocyjny. Jego brak zadziałałby bowiem bardzo niekorzystnie na nowego buka. Jak powszechnie wiadomo poszczególne kody zawsze skutecznie przyciągają graczy. Ich wprowadzenie pozwala zmaksymalizować wartość bonusu, poprzez zwiększenie wartości od depozytu, dodatkowe freebety oraz poszczególne zakłady bez ryzyka..

Zobacz też  Ranking najlepszych bukmacherów - wrzesień 2020

Jaka będzie oferta MrBet?

MrBet chcąc zyskać szerokie rzesze graczy będzie musiał posiadać w swojej ofercie nie tylko najbardziej popularne dyscypliny sportowe.Oprócz piłki, hokeja czy siatkówki, w ofercie muszą pojawić się inne dyscypliny sportowe. Wprowadzając bogatą ofertę oraz wysokie kursy MrBet może pozyskać wielu graczy.Najlepsi bukmacherzy muszą bowiem posiadać mocno rozbudowaną ofertę na live oraz transmisje na żywo.

Aplikacja mobilna MrBet

Bukmacher wprowadzi także z pewnością ciekawą aplikację na iOS oraz na Androida, dzięki której będzie możliwych mnóstwo udogodnień w postaci live streamingu, powiadomień push czy szybkich płatności. Aby skutecznie konkurować z pozostałymi bukmacherami musi ona działać sprawnie. Gracze liczą, że MrBet zaoferuje wiele ciekawych rozwiązań, ale jak będzie naprawdę dowiemy się w przyszłości.

Related Posts
Sts – informacje, promocje

STS – co oferuje ten legalny bukmacher swoim potencjalnym klientom? Każdy typer, który obstawiał mecze u nielegalnych bukmacherów dobrze kojarzył, Read more

Fortuna – co oferuje ten legalny bukmacher swoim potencjalnym klientom?

Fortuna to jedna z najbardziej znanych marek bukmacherskich w Polsce. To w pełni legalny bukmacher posiadający odpowiednią licencję z Ministerstwa Read more

Ranking najlepszych bukmacherów – wrzesień 2020

Poniżej zestawienie najlepszych polskich, legalnych bukmacherów w danym miesiącu. Bierzemy pod uwagę ofertę, kursy, oferowane promocję, obsługę klienta i ogólne Read more

Legalne podmioty na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych przez Internet – lista oficjalna

Obecnie na rynku zakładów bukmacherskich prężnie działa kilkanaście podmiotów, oferujących swoje usługi poprzez klasyczne punkty stacjonarny lub online za pośrednictwem Read more

Dodaj komentarz