Legalni bukmacherzy

MrBet – nowe zakłady bukmacherskie w Polsce

Dziś zakłady bukmacherskie cieszą się ogromną popularnością i są pasją tysięcy osób. Już niedługo gracze będą mogli korzystać z usług nowego, bukmachera w Polsce Mr Bet.

Zakłady bukmacherskie MrBet

Mr Bet to polska marka, która posiada siedzibę w Cieszynie .Została założona we wrześniu 2018 roku, a od 9 stycznia otrzymała licencję na realizację poszczególnych zakładów bukmacherskich. Jest to 19, legalny Bukmacher online w Polsce.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2000 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Prezesem tej spółki była do niedawna Lucie Łabudek..Obecnie spółka ta posiada 15000 akcji o łącznej wartości 1,500,000 PLN. ,Od 2019 roku funkcję prezesa tej spółki przejął Łukasz Konrad Łabudek, który do dotychczas zasiadał w zarządzie Stowarzyszenia Pracowników i Pracodawców Firm Bukmacherskich.

Czy będzie atrakcyjny bonus powitalny?

Liczba bukmacherów ciągle wzrasta, a walka o pierwsze miejsce jest coraz trudniejsza. W takiej sytuacji nie lada wyzwanie stoi przed bukmacherem MrBet.

Wszyscy zainteresowani gracze liczą na ciekawy bonus powitalny. Czy nowy bukmacher zaoferuje bonus 100% od wpłaty i do tego freebet? Chyba tak, bowiem dziś każdy dobrze prosperujący na rynku bukmacher wprowadza bonusy bez depozytu oraz korzystne wersje darmowych zakładów.  

Fani gier liczą na dwa bonusy: jeden od wpłaty, a drugi freebet. Miłą niespodzianką byłoby też udzielenie korzystnych promocji w postaci darmowych zakładów bez ryzyka oraz udzielenie punktów w ramach programu lojalnościowego, dzięki którym gracze mogliby skorzystać z ciekawych promocji.

Zobacz też  Ranking najlepszych bukmacherów - lipiec 2021

MrBet a kod promocyjny

Zakłady MR BET będą dostępne pod adresem MrBet.pl. Biorąc pod uwagę ofertę innych legalnych bukmacherów z całą pewością można stwierdzić, że już niebawem pojawi się na tej stronie atrakcyjny kod promocyjny. Jego brak zadziałałby bowiem bardzo niekorzystnie na nowego buka. Jak powszechnie wiadomo poszczególne kody zawsze skutecznie przyciągają graczy. Ich wprowadzenie pozwala zmaksymalizować wartość bonusu, poprzez zwiększenie wartości od depozytu, dodatkowe freebety oraz poszczególne zakłady bez ryzyka..

Jaka będzie oferta MrBet?

MrBet chcąc zyskać szerokie rzesze graczy będzie musiał posiadać w swojej ofercie nie tylko najbardziej popularne dyscypliny sportowe.Oprócz piłki, hokeja czy siatkówki, w ofercie muszą pojawić się inne dyscypliny sportowe. Wprowadzając bogatą ofertę oraz wysokie kursy MrBet może pozyskać wielu graczy.Najlepsi bukmacherzy muszą bowiem posiadać mocno rozbudowaną ofertę na live oraz transmisje na żywo.

Aplikacja mobilna MrBet

Bukmacher wprowadzi także z pewnością ciekawą aplikację na iOS oraz na Androida, dzięki której będzie możliwych mnóstwo udogodnień w postaci live streamingu, powiadomień push czy szybkich płatności. Aby skutecznie konkurować z pozostałymi bukmacherami musi ona działać sprawnie. Gracze liczą, że MrBet zaoferuje wiele ciekawych rozwiązań, ale jak będzie naprawdę dowiemy się w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *