Akltualności

Mo Salah nie do zatrzymania

WOW WOW WOW ! 


Właśnie takiego meczu się spodziewałem. Emocje do samego końca siedem bramek co prawda przekroczyło moje oczekiwania ale można było przewidywać, że padnie ich dużo. Najlepszy piłkarz tego sezonu w Premier League Mohamed Salah pokazał wczoraj swoim byłym kolegom jaki zrobił progres po odejściu z Romy. Przed meczem gdy w koleżeńskim uścisku witał ich w tunelu przed wejściem na murawę – zdawał się mówić „przepraszam za to co wam dziś zrobię”. Jego gra w tym meczu jak i w całym sezonie czyli bramki i asysty, to co zrobił wczoraj w szczególności pierwszy gol gdy zerwał pajęczynę w okienku bramki zostanie na długo w mojej pamięci.


Wynik ostatecznie lepszy dla Romy niż ich gra, bo Liverpool mógł spokojnie strzelić 7, 8 goli gdyby lepszą skutecznością wykazał się Sadio Mane.  W sporcie, a szczególnie w piłce nożnej często bywa tak, że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, ale nie jestem przekonany czy będzie tak tym razem.


Czy Romie uda się jednak powtórzyć wynik z dwu meczu z Barceloną, śmiem wątpić, nic nie zdarza się dwa razy. Liverpool nauczony spotkaniem z Barceloną na pewno wyciągnie wnioski i nie pozwoli wyrwać sobie finału ligi mistrzów na który czeka od 2005r. Pamiętnego finału dla wszystkich Polskich fanów piłki nożnej. Finału o którym w ostatnim czasie przypomina jedna ze znanych piwowarskich marek, która wykorzystuje znany wszystkim „Jurek dance” w swojej reklamie. Dziękuje Romie za grę do końca, bo czeka nas emocjonujący rewanż, który odbędzie się już za tydzień 02.05.2018 w Rzymie. Obstawić ten meczyk, można już dzisiaj, wybierz swojego bukmachera.

Mo Salah nie do zatrzymania