fbpx
Betclic newsy

Michał Pol ambasadorem bukmachera Betclic

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w Polsce, Michał Pol został ambasadorem legalnego bukmachera Betclic. Współpraca operatora z cenionym ekspertem będzie obejmować nie tylko sam wizerunek dziennikarza, ale także wiele aktywności w social mediach.

Michał Pol to jedna z tych postaci, która świetnie angażuje odbiorców – zarówno poprzez treści tworzone na swój własny kanał na YouTube, ale także w swoich mediach społecznościowych. Dziennikarz od lat zaraża swoim optymizmem, podejściem do sportu, a przede wszystkim piłki nożnej. Właśnie takich cech poszukiwał Betclic, legalny bukmacher, który podpisał z Polem dwuletnią umowę. Start komunikacji i wszelkich aktywności rozpocznie się w lutym, a fani Michała Pola i gracze operatora mogą liczyć na wiele atrakcji związanych z tą współpracą. Dziennikarz świetnie odnajduje się w formatach video, dlatego widzowie kanału Betclic na YouTube będą mogli oglądać dedykowany segment „Dymy na Polu”, w którym nowy ambasador marki będzie poruszał najciekawsze zagadnienia minionego okresu w humorystycznej formie. Michał Pol będzie także prowadzącym formatu, który w mediach własnych bukmachera sprawdził się świetnie, czyli transmisji na żywo. Nie zabraknie specjalnych akcji promocyjnych, krótkich anegdot w formie video czy konkursów dla widzów ze specjalnymi nagrodami.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


– Na rozpoczęcie współpracy z Betclic patrzę z niesamowitym optymizmem. Nowe formaty na kanałach własnych legalnego bukmachera to świetna okazja do ekspresji mojego spojrzenia na sport w rozrywkowej formie, czyli tak jak lubię. Na niespodzianki powinni czekać nie tylko widzowie, ale także gracze bukmachera. Zapewniam – będzie się działo! – zapowiada nowy ambasador Betclic, Michał Pol.

Zobacz też  Noblebet - PGL Stockholm LIVE bonus

– Michał Pol jest jednym z najbardziej wyróżniających się dziennikarzy sportowych i dlatego też idealnie pasuje do marki Betclic oraz naszej strategii komunikacyjnej. Patrzymy na tę współpracę z dużą nadzieją, ale i uśmiechem na twarzy, licząc, że przyniesie nam również wiele frajdy. Zapraszamy na profile Betclic Polska w mediach społecznościowych, gdzie dowiecie się i zobaczycie więcej – zdradza Bartłomiej Płoskonka, country manager bukmachera Betclic.

 Michał Pol jest czołowym dziennikarzem sportowym w Polsce. Ponad 20-letnie doświadczenie w mediach zbierał podczas obecności przy najważniejszych sportowych wydarzeniach w naszym kraju, ale i na świecie. Relacjonował spotkania piłkarskich mistrzostw Europy czy świata, ale także Igrzysk Olimpijskich. Jest laureatem prestiżowej nagrody Grand Press Digital, autorem biografii Władysława Kozakiewicza „Nie mówcie mi jak mam żyć!” oraz „Encyklopedii Piłki Nożnej”. Jest także jednym z czterech założycieli „Kanału Sportowego” na platformie YouTube.

Betclic to legalny bukmacher, a także czołowa europejska marka. Od wielu lat operator jest liderem rynku we Francji i Portugalii. Firma, która dla polskich graczy jest dostępna od 2019 roku, stawia na wspieranie polskiego sportu poprzez sponsoring wielu klubów z naszego kraju. Betclic jest bukmacherem nowoczesnym, wyróżniającym się w swojej komunikacji w mediach społecznościowych i dostarczaniu klientom oraz widzom interesujących treści, ale przede wszystkim wysokich kursów i interesującej oferty bukmacherskiej.

Za współpracę Michała Pola z bukmacherem Betclic od strony kreatywnej odpowiada agencja marketingu sportowego Arskom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/