Legia warszawa – Drita Gnjilane – zapowiedź

Legia Warszawa walczy o awans do IV rundy eliminacji LE! Rywalem warszawian jest mistrz Kosowa – Drita Gnijlane.

Ostatnie dni w warszawskim klubie nie są najspokojniejsze. Zespół poczynił naprawdę ciekawe wzmocnienia, ale nie przełożyło się to na grę. Ponadto postanowiono, że konieczna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca – Aleksandara Vukovicia zastąpił Czesław Michniewicz. Czesław Michniewicz będzie łączył pracę w Legii i prowadzenie kadry U-21.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Mimo kryzysu to Legia jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia. Oczywiście jest to coś, czemu nie można się dziwić, kosowskie kluby są po prostu bardzo słabe. Niemniej jednak Legia nie może zlekceważyć dzisiejszego przeciwnika i jestem pewny, że tak się nie stanie. Warto też zadać sobie pytanie, jak zmiana trenera może wpłynąć na dzisiejsze spotkanie?

Myślę, że to nie jest tak proste pytanie, jak na pozór może się wydawać. Każdy trener ma w zespole jakąś hierarchię, a przy zmianie trenera możemy spodziewać się zmian. Można powiedzieć, że wszyscy startują z dokładnie takiego samego poziomu (co powinno mieć jakiś wpływ na nastawienie zawodników). Odnosząc się już do przewidywanego przebiegu meczu – myślę, że jedno można bardzo łatwo przewidzieć – Drita cofnie się i będzie czekać na kontrataki. Jak wiadomo nie od dziś, polskie kluby mają problem z grą w ataku pozycyjnym.

Zobacz też  Turniej esportowy w LVBET

Moim zdaniem najlepszym typem na to spotkanie jest – 3,5 gola w meczu. Liczba bramek w spotkaniu zależy od Legii – ma lepszych piłkarzy i zapewne będzie prowadzić grę. Potencjalna bramka Drity bardzo mocno skomplikowałaby słuszność tego typu, ale sądzę, że Legia nie straci dziś gola. Kiedy doda się do tego problemy Legii z ostatnich spotkań, trudno liczyć na jakąś wielką strzelaninę.

Typ -3,5 gola w meczu. Kurs 1,70 STS.

Dodaj komentarz