Kto utrzyma się w Premier League?

West Ham – Watford. W piątek odbędzie się starcie drużyn walczących o utrzymanie w Premier League. Obie ekipy potrzebują zwycięstwa i nie zadowolą się samym podziałem punktów. Choć może się okazać, że remis w zupełności im wystarczy. 

CZTERY EKIPY WALCZĄ O UTRZYMANIE


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Na trzy kolejki przed końcem sezonu West Ham zajmuje szesnaste miejsce, natomiast Watford plasuje się na siedemnastej pozycji. Każda z tych drużyn ma na swoim koncie 34 punkty i tylko trzy „oczka” przewagi nad Bournemouth, czyli zespołem będącym już w strefie spadkowej. Za nimi jest jeszcze Aston Villa mająca 30 pkt. Natomiast ostatnie Norwich City (21 pkt) nie ma już żadnych szans na utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Utrzymania nie może być jeszcze pewne piętnaste Brighton (36 pkt), jednak ta drużyna ma zdecydowanie najłatwiejszy terminarz, bo zmierzy się z Southampton, Newcastle i Burnley. Dla porównania – tak wyglądają najbliższe spotkania pozostałych zespołów walczących o życie:

WEST HAM (34 pkt): Watford, Manchester United, Aston Villa

WATFORD (34 pkt): West Ham United, Manchester City, Arsenal

BOURNEMOUTH (31 pkt): Manchester City, Southampton, Everton

ASTON VILLA (30 pkt): Everton, Arsenal, West Ham

WEST HAM PEWNIAKIEM?

Teoretycznie najłatwiejsze zadanie ma West Ham, a najtrudniejsze Watford. W praktyce może się jednak okazać, że tym zespołom wystarczy remis w bezpośrednim starciu, bo nie spodziewamy się, by Bournemouth i Aston Villa zdobyły więcej niż trzy punkty w ostatnich trzech kolejkach. Ale to Premier League – wszystko jest możliwe. Zwłaszcza że niektóre wielkie ekipy właściwie już o nic nie walczą i będą miały mniejszą motywację.W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że na 38% zwycięży West Ham. Watford z całą pewnością nie jest bez szans, ale nie spodziewamy się, by okazał się lepszy. Raczej wydaje nam się, że będzie remis. Ze wskazaniem na gospodarzy.

Zobacz też  Fame MMA 7 -kiedy, kto walczy i co obstawiać

Dodaj komentarz