fbpx
Wiedza bukmacherska

Jak skończyć z hazardem

Każdy człowiek marzy o dostojnym życiu, o tym jak mogło by wyglądać życie po dużej wygranej. W obecnych czasach gdzie internet jest powszechnie dostępny i każdy z nas może mieć dostęp oraz ma możliwość do wystąpienia do nierównej walki z hazardem. Na obecną chwilę wszyscy mogą skorzystać z powszechnie dostępnych ofert od zakładów bukmacherskich, każdy bez problemu może mieć dostęp do „grubej kasy”. wystarczy jedynie podać numer karty kredytowej lub kod blik.

I wtedy zaczyna się gra, wpłaca się raz, no trudno tym razem nie wyszło ale kolejnym razem na pewno coś wejdzie. I tak właśnie widok tej dużej wygranej daje nam nadzieję, że to ten moment, że ja też już dziś mogę zostać milionerem i wpłacamy po raz trzeci i czwarty te ciężko zarobione pieniądze na coś wirtualnego, coś co jest jedynie w naszej głowie. Największy problem zaczyna się gdy sięga się bieżące środki, które miały być przebaczone na spłatę innych zobowiązań finansowych, gdzie przegrywamy kolejną sporą kwotę.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Kolejny etap ta są jedynie wymówki, to już ostatni raz, tylko się odkuję i kończę z tym wszystkim. Każdy nałogowy hazardzista ma takie wytłumaczenie jednak postawy sprawę jasno taka sytuacja nie będzie maiła miejsca, Nie istnieje taka definicja jak odrobienie strat i zaczynam od zera. Taka droga prowadzi jednie do większych długów i narastających problemów. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest definitywne zaprzestanie jakichkolwiek działań na rzecz zakładów bukmacherskich,

Zobacz też  Surebety - co to jest

Niestety należy zdać sobie spraw, że jeśli nie udało nam się po raz enty, nie odrobimy strat w jeden wieczór. Jeśli czujesz, że masz problem, i nie wiesz jak możesz sonie z tym poradzić samodzielnie, jedynym słusznym rozwiązaniem jest po prostu przyznanie się do błędu. To jest dużo większym wyzwaniem niż comiesięcznie przeznaczenie kolejnych przegranych środków na „wirtualne” wygrane.

Gdzie uzyskać pomoc?

  • 881 488 990 – telefon organizacji Anonimowi Hazardziści, oferujący wsparcie osobom uzależnionym od hazardu,
  • 22 823 65 31– telefon zaufania Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień Monar, pod którym udzielane jest wsparcie osobom z różnymi uzależnieniami (codziennie w godz. 9 -21),

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/