Gala LVBET Fame MMA 6 – typy i zapowiedzi

Już 28 marca w Hali Widowiskowej w Częstochowie odbędzie się szósta już edycja popularnej gali walk MMA – FAME MMA. Wydarzenie to z każdą edycją robi coraz większy szum i już nie jest wyłącznie rozrywką dla internautów i youtuberów, ale wychodzi poza te kręgi.

Czy w związku z koronawirusem gala się odbędzie?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Organizatorzy gali w Częstochowie rozważają taką możliwość. Na chwilę obecną przełożyli jednak tylko konferencję poprzedzającą wydarzenie . Sama gala nie jest jednak jeszcze odwołana. Jednakże, odbędzie się ona bez udziału publiczności. Oglądać będzie można ją poprzez PPV.

Ile kosztują bilety?

Cena biletów na trybunę zaczyna się od 70 zł i można je kupić np tutaj. Ze względu na możliwość odwołania gali (a to że odbędzie się ona bez publiczności to już pewne) – lepiej zakupić dostęp to transmisji PPV – ceny zaczynają się od 19,99 zł , a dostęp można kupić tutaj.

Gdzie galę Fame MMA można obejrzeć online?

Po wykupieniu dostępu PPV galę można obejrzeć tutaj. W internecie będa dostępne zapewne nielegalne streamy, ale ODRADZAMY korzystanie z nich. TO okradanie organizatorów gali.

Kto będzie walczył na LVBET FAME MMA?

  • WALKA WIECZORU : Marcin Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusje” Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth)
  • Wojciech Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Mariusz „L Pro” Łapot – Jakub „Kubańczyk” Flas
  • Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula – Alan „Alanik” Kwieciński
  • Maciej „Szewcu” Szewczyk – Dawid „Ambro” Ambroziak
Zobacz też  FilmBET v5: PSY 3

Gdzie można obstawić mecze gali FAME MMA 6?

Najlepiej u sponsora gali – LVBET.

Co obstawiać? Jakie kursy oferują bukmacherzy na typy Fame MMA 6?

Poniżej dodajemy nasze zapowiedzi konkretnych walk. Oczywiście to tylko nasze typy. Ostateczna decyzja należy do Was.

Zapowiedź i typy : Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak

Marcin Najman to były bokser, jednak bez większych sukcesów. Jako zawodnik MMA – było jeszcze gorzej. Obecnie – celebryta. Rywalem Najmana będzie Piotr Piechowiak – kulturysta, ze sportem wyczynowym (zawodowym to mocno powiedziane) niewiele mający wspólnego. Dlatego też, mimo wszystko, jako zwycięzcę typujemy Najamana. Oczywiście Bestii nie będzie można odmówić przygotowania fizycznego , ale to może okazać się zbyt mało na, wprawionego bądź co bądź, fajtera jakim jest Najman.

W momencie pisania tej zapowiedzi kurs na Najmana w LV BET to 1.66, zwycięstwo Bestii wyceniane jest na 2.05. Taki kurs na El Testosterona to naszym zdaniem okazja i będzie pewnie spadał. Naszym zdaniem można go użyć do AKO szukając łącznego kursu około 2,5-3.

Zapowiedź i typy : Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusje” Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth)

Tutaj kursy na słynną patoinfluencerkę Martę Linkiewicz są naprawde niskie. LVBET daje obecnie 1.20 na Linkimaster i aż 4.0 na Zusje. Ogromna faworytką w tym pojedynku wg bukamcherów i wg nas jest własnie Linkimaster. Ma już doświadczenie w walce w oktagonie (niewielkie, ale jednak), ogromnie poprawiła sylwetkę i styl życia. Uważamy, że dość łatwo wygra z Zusje (przy czym nie skreślamy Zusje w kolejnych walkach jeśli będą – tym razem po prostu wszystko jest po stronie Linkiewicz).

Zapowiedź i typy : Wojciech Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki

Bardzo ciekawy pojedynek. Jeszcze kilka dni temu kursy na Wojciecha Golę oscylowały około 1.4, dziś już jest to 1.57 na Gole i 2.60 na Rafonixa. To wyrównany pojedynek, w którym faworytem jest organizator gali czyli Gola. Sportowa sylwetka od lat (choć miał swój epizod w Warsaw Shore gdzie pokazywał się z innej strony), doświadczenie w sportach walki, stoczone już w oktagonie walki. Z drugiej strony Rafonix, kiedyś mega patojutuber, obecnie prezentujący zdrową sylwetkę i styl życia fajter. Tu może być niespodzianka, więc jeśli gdzieś szukasz wysokiego kursu to tutaj. Choć mimo wszystko lekkim faworytem jest Gola (jeśli kurs na Golę będzie jeszcze wyższy – graj Golę, jeśli spadnie – próbuj Rafonixa)

Zobacz też  Promocje kursowe w Noblebet na obecny tydzień

Zapowiedź i typ : Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj

LVBET daje za zwycięstwo Don Kasjo tylko 1.26, za zwycięstwo Rataja 2.6. Kursy na Don Kasjo rosną (zaczynały się od około 1.15). Tym lepiej, bo Don Kasjo to zdecydowany faworyt i nie spodziewamy się tutaj niespodzianki. To walka doświadczonego w sportach walki zawodnika, z trenerem personalnym. Spoko kurs na podbicie.

Zapowiedź i typ : Mariusz „L Pro” Łapot – Jakub „Kubańczyk” Flas

Kurs na Kubańczyka to absurdalne 1.06, na Łapota 4.25. NIe widzimy tu innej opcji niż zwycięstwo Kubańczyka, ale kurs jest tak słaby, że po prostu chyba lepiej pominąc tę walkę.

Zapowiedź i typ : Arkadiusz „Aroy” Tańcula – Alan „Alanik” Kwieciński

Kurs na Alana Kwiecińskiego w LVBET to 1.24 i spokojnie można go brać do AKO. Alan to naszym zdaniem większy faworyt niż sugerują kursy. Próbował kariery zawodowego zawodnika MMA (bez sukcesów, ale zwycięstwo też zaliczył), walczył w innych stylach – to wystarczy na zawodnika bez doświadczenia na macie (z zawodu – trenera personalnego), choć trzeba przyznac o lepszych warunkach fizycznych.

Zapowiedź i typy : Maciej „Szewcu” Szewczyk – Dawid „Ambro” Ambroziak

Wg kursów najbardziej wyrównany pojedynek – 1.65 na Ambro i 1.75 na Szweca. NIe podejmiemy się tutaj typowania zwycięzcy. Może być dwojako, a kursy raczej nie zachęcają do pójścia w jedną czy druga stronę (szanse 50/50 a zysk na zwycięstwie małoopłacalny).

Zapowiedź i typy : Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki

Kursy w LVBET to 1.45 na Qbika i 2.05 na Cypisa. Pojedynek zawodników ze środowiska artystów. To będą debiuty na macie więc nie wiemy za dużo o tych zawodnikach i odpuszczamy ten pojedynek. Ktoś z żyłką hazardzisty może spróbować Cypisa, bo po prostu kurs jest dużo lepszy, a faworyta nie ma.

Zobacz też  Skaczemy w Titisee-Neustadt!

Zachęcamy do skorzystania z promocji LV BET – uzyskaj bonus powitalny (nawet 1500 zł) i wygrywaj.

Dodaj komentarz