Fame MMA 7 -kiedy, kto walczy i co obstawiać

Już jutro w Łodzi odbędzie się Fame MMA 7! Dla niezorientowanych – Fame MMA to polska federacja, która organizuje gale typu freak fight. Pojedynki zazwyczaj toczone są zgodnie z zasadami obowiązującymi w MMA. Gwiazdami tej federacji są osoby ze świata mediów.

W walkach biorą udział m.in. celebryci i youtuberzy.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Fame MMA 7 – co nas czeka?

Widzowie zgromadzeni w łódzkiej arenie mogą spodziewać się wielu interesujących pojedynków. Oczywiście z wiadomych względów tych widzów nie będzie wielu (mówi się o wybranej kilkudziesięcioosobowej grupie). Niemniej jednak wszyscy śledzący wydarzenie powinni być zadowoleni – odbędzie się aż 10 walk. 10 starć to rekord w krótkiej historii federacji (rozpoczęcie działalności miało miejsce 22 maja 2018 roku). Warto też podkreślić, że w ostatnim czasie pojawiły się pewne problemy z organizacją gali – z udziału musieli wycofać się Krystian „Krycha” Wilczak i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Skupmy się już na karcie walk, która zapowiada się nad wyraz interesująco. Trudno jednoznacznie określić, które ze zbliżających się pojedynków przyniesie najwięcej emocji, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że emocji nie powinno zabraknąć. Tyczy się to choćby pojedynku, w którym wystąpi popularny „Popek”. Sobotnia gala będzie dla Pawła Mikołajuwa debiutem w Fame MMA. Nie można jednak zapominać o tym, że Mikołajuw ma za sobą starcia w MMA. Bilans „Popka” to 3 zwycięstwa i 4 remisy. Rywalem rapera będzie debiutant – Damian „Stifler” Zduńczyk. Damian „Stifler” Zduńczyk swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie Warsaw Shore. Z jednej strony doświadczenie jest po stronie „Popka”, z drugiej należy pamiętać o tym, że Zduńczyk jest ponad 10 lat młodszy. Przy długiej walce fakt ten może mieć znaczenie.

Zobacz też  Czy „Pudzian” wróci na zwycięski szlak?

Spore emocje może wzbudzać także Marcin „El Testosteron” Najman. Marcin Najman to postać, której szerszej publiczności raczej nie trzeba przedstawiać. „El Testosteron” już wielokrotnie udowodnił, że niczego się nie obawia – w swojej karierze rywalizował w boksie, kick-boxingu i MMA. W MMA rywalizował siedmiokrotnie, z czego wygrał zaledwie 2 razy. Jeśli weźmiemy pod uwagę gale Fame MMA, bilans przedstawia się znacznie lepiej – Najman ma na koncie zwycięstwo i porażkę. Rywal „El Testosterona” to Dariusz „Lew” Kaźmierczuk. Kaźmierczuk to kolejny debiutant w Fame MMA. Warto jednak podkreślić, że mówimy o zawodniku, który walczył choćby z Szymonem Kołeckim. Trzeba także dodać, że walka ta trwała zaledwie 33 sekundy. Można powiedzieć, że naprzeciwko siebie staną zawodnicy, którzy doskonale znają uczucie związane z bardzo szybką porażką.

Podczas Fame MMA 7 nie zabraknie też Marty „Linkimaster” Linkiewicz. W internecie Linkiewicz słynie z zamieszczania kontrowersyjnych treści. O jej startach możemy powiedzieć tyle, że pewne doświadczenie zebrała, walczyła już trzykrotnie. Bilans „Linkimaster” prezentuje się nieźle – 2 zwycięstwa i porażka. Jej przeciwniczką będzie Marta „Martirenti” Rentel, to kolejna osoba, która po raz pierwszy weźmie udział na gali Fame MMA. „Martirenti” również jest internetową celebrytką, z tym że zamiast skandali zajmuje się fitnessem. Można nawet powiedzieć, że Rentel jest niezwykle aktywna. Na Instagramie znajdziemy dwa profile celebrytki – oficjalny oraz poświęcony treningom i przepisom na dietetyczne posiłki. Czy bycie blogerką fitness przełoży się na sukcesy w Fame MMA? Odpowiedź już niebawem.

Ilość walk to niejedyna atrakcja, która czeka na fanów. Niespodzianką jest starcie między Wojciechem Golą a Dawidem Malczyńskim. Wojciech Gola to jeden z pomysłodawców powstania Fame MMA. Drugim jest Michał „Boxdel” Baron. Gola i Baron startowali już w Fame MMA (obaj mają na koncie zwycięstwo i porażkę). Rywalem Goli jest nie byle kto, bo Dawid Malczyński. Malczyński na polskiej ziemi jest dotychczas niepokonany, czy to się zmieni po starciu z Golą? Jest to pytanie, które zapewne zadaje sobie wiele osób. Warto jeszcze zaznaczyć, że starcie obu panów zostało zaplanowane w ostatniej chwili.

Zobacz też  BETFAN – rekordowa wygrana czyli 274 570 zł

Pamiętajmy jednak, że to cztery z dziesięciu walk. Kto wie, może z pozoru mało interesujące starcie przyniesie wiele emocji? Kiedy rozpoczyna się walka, może wydarzyć się naprawdę wiele. Czasem nawet znacznie więcej niż na początku mogłoby się wydawać. Jeżeli interesuje Cię Fame MMA, zbliżająca się gala jest czymś, czego nie możesz przegapić! Osoby zainteresowane oglądaniem gali muszą skorzystać z systemu pay-per-view (transmisja jest płatna).

Wykupienie transmisji możliwe jest na stronie famemma.com. Sobotnie widowisko można obejrzeć za jedyne 19,99 zł. Jeśli po raz pierwszy zamierzasz wykupić transmisję, pamiętaj o tym, że transmisja jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Dokonanie płatności nie powinno stanowić najmniejszego problemu, jedną z opcji jest np. SMS premium.

Cała karta walk

Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel

Marcin „El Testosteron” Najman – Dariusz „Lew” Kazimierczuk

Dawid Malczyński – Wojciech Gola

Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk

Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński

Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj

Paweł „Tybori” Tyburski – Arkadiusz „Aroy” Tańcula

Dodaj komentarz