fbpx
newsy Noblebet

Ekskluzywna promocja dla Ciebie od NobleBet

Chciałbym Cię zaprosić do grona dżentelmenów Noblebet. Luksusowy pakiet powitalny jaki dla Ciebie przygotowałem jest tak niezwykły, że uśmiech na Twojej twarzy zagości na stałe. Gwarantem dobrego samopoczucia są aż trzy bonusy od trzech kolejny wpłat. Dodatkowo możesz grać bez podatku przez 30 dni po rejestracji.

Pakiet powitalny typu Premium daje możliwość odebrania dodatkowo aż 2000 PLN:


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


 1. Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1200 PLN
 2. Graj bez podatku przez 30 dni po rejestracji
 3. Bonus od drugiego depozytu 50% do 600 PLN
 4. Bonus od trzeciego depozytu 100% do 200 PLN na sporty wirtualne

Dołącz do klubu Noble i odbierz bonus powitalny na jaki zasługujesz!

Co zrobić, aby skorzystać z pakietu powitalnego?

Bonus od pierwszego depozytu

 1. Zarejestruj się w Noblebet i dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając bonus “BONUS POWITALNY 1200 PLN” – dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x20” (równowartość do 1200 PLN). Przygotuj zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3.00 lub większym (minimalny kurs 1.30 na każdą z selekcji).
 3. Aktywuj bonus z mnożnikiem kursu klikając pole “Wygrane x20” umieszczone na kuponie nad przyciskiem Postaw zakład.

Bez podatku po rejestracji

 1. Obstawiaj bez podatku przez 30 dni po rejestracji. Wystarczy, że zagrasz zakład kombinacyjny z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2,20, a ja dodam do Twojej wygranej +14%!

Bonus od drugiego depozytu

 1. Dokonaj drugiego depozytu zaznaczając bonus “BONUS 600 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” – dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 50% wpłaty, maksymalnie do 600 PLN (klasyczny bonus, bez mnożnika).

Bonus od trzeciego depozytu

 1. Wpłać po raz trzeci zaznaczając bonus “BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE” – dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Ciesz się bonusem 100% do 200 PLN, który jest do wykorzystania na platformie sportów wirtualnych.

REGULAMIN

REGULAMIN BONUSU POWITALNEGO 1200 PLN

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 01.10.2020 (od godziny 10:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS POWITALNY 1200 PLN”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.

Kwalifikacja:

 1. Bonus będzie dostępny przy pierwszej wpłacie.
 2. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 3. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 4. Gracz otrzyma bonus (5% od depozytu) z mnożnikiem kursu „x20” w wysokości, aż do 60 PLN. Dodaj do kuponu minimum 2 selekcje, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalny kurs całego kuponu 3.00, by móc użyć bonusu. Potwierdzenia użycia bonusu dokonujesz przez zaznaczenie „Wygrane x20”.
 5. Przykład:
 6. Gra bez mnożnika 600 PLN ( 528 PLN ) x 3.00 = 1584 PLN
 7. Gra z mnożnikiem 30 PLN ( 26.40 PLN ) x 3.00 x 20 = 1584 PL
 8. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 9. Maksymalna kwota bonusu jaki Klient może otrzymać to 60 PLN przy wpłacie 1200 PLN (bonus: 60 PLN, mnożnik kursu x20 = 1200 PLN). Przy depozycie powyżej 1200 PLN Klient otrzyma bonus 60 PLN.
 10. Mnożnik aktywujesz na kuponie zaznaczając pole “Wygrane x20”, które mieści się nad przyciskiem Postaw Zakład. Potwierdzając swój wybór aktywujesz bonus.
 11. Wykorzystanie bonusu będzie możliwe tylko przy zakładach kombinacyjnych składających się z minimum 2 zdarzeń, o łącznym kursie 3.00 lub większym oraz minimalnym kursie 1.30 dla każdej z selekcji. Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki.
Zobacz też  Zapowiedź : Chorwacja - Maroko

Ograniczenia:

 1. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 2. Kwota depozytu podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 1.85. W zakładach kombinacyjnych przynajmniej jedna z selekcji musi posiadać kurs 1.40 lub większy. Po spełnieniu warunków 4-krotnego obrotu środki mogą zostać wypłacone. Przy wpłacie większej niż 1200 PLN (np. 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1200 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. Obowiązek obrotu depozytem zostaje anulowany w przypadku przegrania (utraty) wpłaconych środków.
 3. Obrót depozytem może zostać wykonany po wykorzystaniu środków bonusowych.
 4. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu depozytem.
 5. Do skorzystania z bonusu nie kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz kupony kombinacyjne z kursem łącznym mniejszym niż 3.00 (z kursem mniejszym niż 1.30 na każdą z selekcji).
 6. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 7. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 8. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 9. Klient może stawiać zakłady za środki własne bez korzystania bonusu z mnożnikiem. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.

Ogólne

 1. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 2. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
 • naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
 • próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
 • posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
 • stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
 • próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BEZ PODATKU PO REJESTRACJI

Uwarunkowania Prawne:

 1. Oferta przysługuje tylko nowo zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 01.10.2020 (10:00) do odwołania.

Kwalifikacja:

 1. W przypadku zakładów kombinacyjnych zbudowanych z min. 3 selekcji (lub więcej) o minimalnym kursie całkowitym 2.20 odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 – przykładowo: stawiając zakład za 200 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez omawiany wskaźnik wynosić będzie 200 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 200 PLN po kursie 3.50, to jego wygrana wyniesie 700 PLN.
 2. Promocja “Bez podatku po rejestracji” łączy się z pakietem powitalnym 2000 PLN i obowiązuje przez 30 dni od pierwszej rejestracji na Noblebet.
 3. Noblebet bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu kwalifikującego się do promocji.
 4. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo.
 5. Oferta dotyczy zakładów zawartych na stronie Noblebet.pl (wersja desktop, na stronie mobilnej oraz aplikacji mobilnej).
 6. Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji.
Zobacz też  Zapowiedź : Cracovia – Termalica

Ograniczenia:

 1. Zakłady postawione za środki bonusowe nie są objęte promocją. W tym wypadku gracz płaci 12% podatku od stawki.
 2. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 3. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych.
 4. Zakłady pojedyncze oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.

Ogólne:

 1. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 2. Noblebet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli Noblebet stwierdzi, że doszło do nadużycia. W szczególności dotyczy to nadużyć związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy.
 3. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BONUSU 600 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 01.10.2020 (od godziny 10:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 600 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.

Kwalifikacja:

 1. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali pierwszego depozytu.
 2. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS 600 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 3. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 4. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 50% wartości jego wpłaty, aż do 600 PLN. Przykład: przy wpłacie 1200 PLN (środki własne) gracz otrzyma 600 PLN (środki bonusowe), całość zostanie przeniesiona na środki bonusowe (1800 PLN na koncie bonusowym).
 5. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.

Ograniczenia:

 1. Gracz może otrzymać maksymalnie 600 PLN bonusu od drugiej wpłaty.
 2. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 3. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus “BONUS 600 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. Po wykorzystaniu “starego” bonusu, środki własne dostępne na koncie gracza muszą wynosić minimum kwoty, którą wpłacano odbierając bonus. Jeśli środki własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany.

Ogólne:

 1. Środki bonusowe podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 2. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 3. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 4. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 5. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 6. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
 • naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
 • próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
 • posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
 • stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
 • próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.
Zobacz też  Piszczek powstrzyma Piątka? Zapowiedź Dortmund - Hertha

REGULAMIN BONUSU 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 01.10.2020 (od godziny 10:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.

Kwalifikacja:

 1. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali dwóch depozytów.
 2. Wysokość bonusu to 100% od depozytu, maksymalnie do 200 PLN.
 3. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu trzeciego depozytu.
 4. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 5. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 100% wartości jego wpłaty, aż do 200 PLN. Przykład: przy wpłacie 200 PLN (środki własne) gracz otrzyma 200 PLN (środki bonusowe), razem na koncie będzie dostępne 400 PLN (środki własne + środki bonusowe).
 6. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.

Ograniczenia:

 1. Gracz może otrzymać maksymalnie 200 PLN bonusu od trzeciej wpłaty.
 2. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 3. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus “BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE” zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 4. Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 5. Środki bonusowe można wykorzystać jedynie na platformie sportów wirtualnych.

Ogólne:

 1. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 2. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 3. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
 • naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
 • próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
 • posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
 • stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
 • próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/