Akltualności

Dlaczego warto odwiedzać obstawiajlegalnie.pl?!

Jesteśmy krótko ale prężnie rozwijającą się stroną wspierającą osoby poruszające się w świecie legalnych zakładów bukmacherskich. Poprzez poradnik dla gracza dzielimy się naszą wiedzą z osobami zaczynającymi przygodę z zakładami bukmacherskimi, lubiących nutkę ryzyka ale również doświadczonymi graczami, którzy szukają typów bukmacherskich. Dyscypliny w których w szczególności się poruszamy to tenis stołowy, siatkówka czy siatkówka plażowa. Możemy pochwalić się skutecznością na poziomie ponad 70%!!! Na dzisiaj przygotowaliśmy również dla Was – naszych czytelników kolejne “pewniaczki” na trwający od kilku dni turniej ping-ponga w Czechach. Oto nasze typy na dziś i analiza poszczególnych meczy:

1. Matilda Ekholm – Adriana Diaz typ zwycięstwo Diaz – kurs 1.83 oraz handicap -1.5 kurs 2.75
Ekholm co prawda przeszła pierwsza rundę zwycięstwem 4:0 ale forma tej zawodniczki z turnieju na turniej jest coraz słabsza. Jej przeciwniczka świetnie przeszła rundę eliminacyjna, a w pierwszej rundzie pokonała faworytke starcia Sofie Polcanova pokonując ja 4:2 dlatego też w tym starciu nasz typ to zwycięstwo Adriany Diaz nawet stosunkiem 2 setów.

2. Sabine Winter – Qian Li typ zwyciestwo Winter – kurs 2.20
Niemka doskonale poradzila sobie w poprzednim pojedynku z grajaca defensywnie Hitomi Sato wygrywając 4:2, a dzisiejsza jej przeciwniczka jest rowniez grajaca defensywnie zawodniczka dla tego też typujemy zwycięstwo Niemki.

3. Yudong Zhang – Liam Pitchford typ zwycięstwo Pitchforda – kurs 2.10.
Młody angielski zawodnik, który z turnieju na turniej robi niesamowity progres. Poprzedni pojedynek przeciwko Kristianowi Karllsonowi wygrał 4:1 ale to nie to zwycięstwo pokazuje jego aktualna forme bo 8 dni temu wygrał w pięknym stylu 4:3 z mistrzew swiata Long Ma jak rowniez w ostatnim czasie pokonał takich zawodników jak Te Ma, Hugo Calderano czy Benjamina Brossiera.

4. Kirill Gerassimienko – Daniel Hebesohn zwycięstwo Hebesohna – kurs 1.83.
Daniel ostatnio idzie jak przecinak.Na poprzednim turnieju w Bułgarii po dwóch zwycięstwach w których nie był faworytem zatrzymał się dopiero na grającym defensywie Te Ma. 

Po więcej typów zapraszamy do naszej zakładki “Nasze Typy”

Jak zwykle życzymy sukcesów!!!
Dlaczego warto odwiedzać obstawiajlegalnie.pl?!