Akltualności

Dlaczego Nawałka nas zdradził ?

Zdradzony i oszukany 

Zapewne wielu z was czuje się dzisiaj tak samo jak Ja.
Nie byłem nigdy zdradzony przez kobietę ale to chyba właśnie takie uczucie.Tylko kto kogo zdradził, zapewne zapytacie ?
Otóż w moim odczuciu zdradził mnie Adam Nawałka. A Dlaczego ? 
Po pierwsze wprowadzając “świnie do naszej linii obrony”. Każdy kto grał w piłkę wie doskonale, że to najważniejsza formacja w całej drużynie. Wie również o tym, że jeśli tam jest niepokój to odbija się to na grze całej drużynie, na splątane nogi a ataku, na słabe przyjęcia i brak podejmowania ryzyka w rozegraniu. Thiago dziękuje Ci za wszystkie razy kiedy musiałeś wchodzić w końcówkach meczy, zastępować naszych piłkarzy na środku czy boku obrony, i nie winię cię za to, że odbiła się od ciebie piłka i wpadła nam do bramki. Winie Adama Nawałkę, że zapomniał o tym jaką masz pełnić funkcję w zespole i że nie umiesz rozegrać piłki od tylu i o tym, że popełniasz głupie błędy.
Po drugie ustawiając zespół taktycznie tak jak nie graliśmy od kontuzji Milika, czyli z dwoma napastnikami. Ostatni raz dobrze w tym ustawieniu graliśmy tak naprawdę na Mistrzostwach Europy, czyli dwa lata temu !!
Po trzecie ustawiając kreatywnego niskiego zawodnika Piotra Zielińskiego jako defensywnego zawodnika przeciwko dwu metrowym piłkarzom Senegalu. 
Z Japonią to Zieliński niech sobie gra nawet na środku obrony, ale z Senegalem powinien grać za Lewandowskim. 


Szanuje Arkadiusza Milika

Wszyscy trzymaliśmy kciuki za powrót do gry Arka i cieszyliśmy się, że jedzie na mundial. Tylko czy on naprawdę powinien grać w pierwszym składzie ? Przecież od 2 lat graliśmy dobrze bez niego.
Spokojnie mógł by wchodzić w końcówkach meczy na zmęczonych rywali i dać nam dodatkowe warianty.


Splątane nogi..

Pisałem o tym z czego to mogło wynikać, bo bierze się to wszystko od taktyki i od składu osobowego.
Do piłkarzy mam tylko jeden zarzut– że mimo wszystko, mimo przeciwności nie gryźli trawy, nie walczyli i nie biegali. 
Być może mentalnie też czuli błędy Nawałki czuli, że na murawie nie powinni być Cionek z Milikiem ale mimo wszystko trzeba walczyć – a tego niestety zabrakło !!

Dlaczego Nawałka nas zdradził ?
5 (100%) 1 vote