Co grać w weekend? Startują Wyspy Owcze i Korea Płd!

Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, będzie to ostatni weekend bez topowej ligi. 15 maja ma wrócić Bundesliga. Na razie jednak wszystkie oczy piłkarskich świrów zwrócone są na Białoruś (Wyszejszaja liha to aktualnie najsilniejsze rozgrywki w Europie), a także egzotyczne ligi. Do tego grona zaliczają się Wyspy Owcze i Korea Południowa, bo tam właśnie startuje nowy sezon! Zobaczcie nasze zestawienie i zdecydujcie, co grać w ten weekend.

FK SŁUCK – ENIERGIETYK-BDU MIŃSK


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Hit ósmej kolejki ligi białoruskiej. Lider tabeli, który zajmuje pierwsze miejsce od trzech kolejek, zmierzy się na swoim stadionie z czwartą ekipą z Mińska, która nie znosi ustępstw. Albo wygrywa, albo przegrywa. Spodziewamy się otwartego spotkania, bo obie drużyny lubią postrzelać. Szanse na to, że w tym meczu padną więcej, niż dwie bramki, według analityków BETFAN legalnego polskiego bukmachera – wynoszą około 55 procent.

SŁAWIJA MOZYRZ – TARPIEDA BIEŁAŻ ŻODZINO

To z kolei najbardziej wyrównany mecz zbliżającej się kolejki. Analitycy oceniają szanse w stosunku 48:52. Wyżej w tabeli jest Żodzino, gra nieco lepiej w piłkę, ale Sławija potrafi zaskoczyć, a skoro zagrają na swoim stadionie, mogą mieć nieco większe szanse na końcowy triumf. Początek tego naprawdę ciekawego spotkania o godzinie 14:00 w sobotę.

JEONBUK HYUNDAI MOTORS – SUWON SAMSUNG

Wraca liga koreańska, a na początek będziemy mieli okazję obejrzeć mecz aktualnego mistrza kraju (trzeci tytuł z rzędu), który zagra na swoim stadionie z Suwon Samsung. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, bo zdecydowanie dominują w tych rozgrywkach, mają silniejszą kadrą, no i podejmą rywali u siebie. 

Zobacz też  Manchester City - West Ham United czyli alternatywka dla LM!

HB TORSHAVN – STREYMUR

Na Wyspach Owczych – podobnie jak w Korei Południowej – pierwszą kolejkę zainauguruje mecz mistrza kraju, który zagra na swoim stadionie z Streymur. Kursy, co możecie zobaczyć na stronie Betfan , jednoznacznie wskazuj na gospodarzy. Ale kto wie, może jakaś niespodzianka? To typowy mecz „na podbicie” lub postawienie 2zł na przyjezdnych, bo „a nóż wygrają”.

ASGABAT – AHAL

Spotkanie na szczycie w lidze tadżykistańskiej. Trzeci w tabeli Asgabat kontra pierwszy Ahal. Według BETFAN to goście powinni wyjść zwycięsko z tego starcia. Według analityków mają na to około 58 procent szans. Czy tak faktycznie się stanie? Przekonamy się w sobotę o godzinie 14:00.

Dodaj komentarz