Totolotek


Totolotek zakłady bukmacherskie to jeden z najbardziej znanych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Działa legalnie. Istnieje na rynku najdłużej. Działa od 1992 roku w oparciu o Ustawę o grach hazardowych na podstawie zezwoleń i regulaminów zakładów wzajemnych przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.
Skille Totolotka

DOSTĘPNOŚĆ GRY w Totolotku

Istnieje zarówno możliwość zakładów online, jak i w punktach stacjonarnych. Punktów stacjonarnych stale przybywa, co sprawia, że zagrać można już prawie w każdym mieście. Możemy grać bez podatku - mobilnie i z komputera. Jeśli chodzi o grę mobilną, to mamy do wyboru dwie opcje: albo poprzez przeglądarkę, albo poprzez aplikację.
90%
dostępność gry
OBSŁUGA KLIENTA w  Totolotku

Totolotek nie zaniedbuje kontaktu z klientami. Pracownicy Totolotka odpisują na nasze wiadomości bardzo szybko, a problemy są rozwiązywane w maksymalnie 24 godziny. Mamy różne możliwości, by się z nimi skontaktować: poprzez biuro obsługi klienta, specjalną infolinię dla klientów (22 321 03 40), mailowo (pomoc@totolotek.pl), czy poprzez czat online dostępny na stronie. Działa tam również sekcja "Pomoc", w której często sami możemy odnaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Biuro obsługi Klienta jest czynne codziennie, jednak w określonych godzinach:

 • poniedziałek: 10:00-20:00
 • wtorek-piątek: 9:30-20:00
 • sobota i niedziela: 9:30-20:00 

Adres spółki: Totolotek S.A., ul. Taneczna 18 b, 02-829 Warszawa
85%
obsługa klienta
BONUSY w  Totolotku

Bonus Powitalny - za rejestrację otrzymujemy bonus 100%, aż do 500 zł. Dodatkowo dostajemy darmowy zakład Freebet 20 zł na grę.

Tniemy podatek - obniżenie podatku o 12% grając mobilnie lub o 6% grając na stronie: www.totolotek.pl.

GramGrubo - za kupon prosty TotoMix lub Live zwiększamy wygraną o 12% (promocja obowiązuje w piątki).

Poleć Przyjaciela - polecając komuś grę w Totolotku zgarniamy Bonus 70 zł, a polecone przez nas osoby otrzymują Bonus Powitalny.

Vip Club - tutaj czeka na nas wiele dodatkowych korzyści (bonusy urodzinowe, grę wolną od podatku 12%, konkursy, indywidualnego opiekuna i inne).

betclub - zbieramy punkty, które możemy wymienić na nagrody rzeczowe i produktowe w postaci darmowych zakładów lub wyższych wygranych. 
90%
bonusy
OFERTA ZAKŁADÓW w  Totolotku

Totolotek S.A posiada w swojej ofercie nie tylko zakłady bukmacherskie, które dotyczą większości dyscyplin i rozgrywek sportowych, ale także zakłady totalizatorów piłkarskich oraz totalizatora wyścigów konnych, które odbywają się na torach zagranicznych. Totolotek od niedawna oferuje także bardzo szeroką ofertę sportów wirtualnych. Znajdziemy tu również zakłady specjalne na politykę, finanse i inne. Grać mogą osoby powyżej 18 roku życia. W ofercie znajdziemy szeroką gamę zakładów pobocznych, bogate w linie dodatkowe, handicapy i wydarzenia meczowe. Brakuje natomiast zakładów personalnych takich jak na przykład strzelec bramki, co u zagranicznych bukmacherów było zdecydowanie normą.
90%
oferta zakładów
NARZĘDZIA POMOCNICZE GRACZA w  Totolotku

Totolotek zapewnia swoim graczom dostęp do rozbudowanej bazy statystyk wydarzeń sportowych. Znajdziemy tu ostatnie i kolejne mecze, statystyki zawodników i pozycje w tabeli. Dysponujemy również terminarzem całych rozgrywek danej drużyny, oraz archiwum poprzednich sezonów. Bukmacher oferuje również dostęp do własnej strony z wynikami live, a także wyniki spotkań już zakończonych
85%
narzędzia pomocnicze
PODSUMOWANIE
Totolotek to bukmacher godny zaufania. Wad ma naprawdę niewiele. Jego główne zalety to spora liczba rynków, atrakcyjne bonusy oraz świetna obsługa klienta. Między innymi z tych względów warto założyć tam konto.

Zalety: 
 • legalność
 • ponad 20 lat na rynku- bardzo szeroka oferta
 • możliwość gry bez podatku- duża ilość i dobra jakość punktów stacjonarnych
 • dobra jakość strony internetowej i aplikacji mobilnej
 • dbanie o klientów- sporo bonusów i promocji
 • brak pobierania opłat za wypłaty- możliwości depozytów są bardzo szerokie 

Wady:
 • wygrane możemy wypłacać tylko za pośrednictwem przelewu bankowego
 • nienajlepsze zakłady na żywo
88%
podsumowanie
ZEZWOLENIE
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
Totolotek Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 2 votes