STS Zakłady Bukmacherskie

STS  Zakłady Bukmacherskie


STS zakłady bukmacherskie to obecnie największa firma w Polsce, przyjmująca zakłady na wyniki wydarzeń zarówno sportowych, jak i społeczno-politycznych. Początek spółki datuje się na rok 1997. To właśnie wtedy STS rozpoczęło swoją działalność na terenie całego kraju, błyskawicznie zyskując popularność wśród Polaków. Bukmacher ten stawia na nowoczesność i innowacyjną technologię, w związku z czym zostawia swoją konkurencję daleko z tyłu.
Skille STS

DOSTĘPNOŚĆ GRY w STS

Bukmacher STS posiada ponad 420 doskonale wyposażonych oraz nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów na terenie całego Polski. Oprócz tego, zainteresowani mogą obstawiać zakłady na stronie internetowej, a także - dodatkowo w mobilnej wersji i za pomocą aplikacji dostępnych na systemy Android oraz iOS. 
85%
dostępność gry
OBSŁUGA KLIENTA w  STS

Obsługa klienta pracuje w godzinach od 9.00 do 23.00. Pytania można zadawać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej, lub skorzystać z wbudowanego na stronie bukmachera chatu.

Godziny otwarcia punktów na ziemnych STS
  • Poniedziałek: 9:30 - 18:00
  • Wtorek-Piątek: 09:00 - 19:00 (gdzieniegdzie do 20:00)
  • Sobota: 09:00 - 18:30 (do 20:00 w niektórych punktach)
  • Niedziela: 09:00 - 16:30 (a nawet do 19:00 w wybranych placówkach)
85%
obsługa klienta

STS Zakłady Bukmacherskie
BONUSY w  STS Zakłady Bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie to firma z pasją, która oferuje swoim klientom ciekawe bonusy. Na początku każdego tygodnia, zainteresowani mogą wziąć udział w akcji Wirtualne poniedziałki i odebrać nawet pięćdziesiąt złotych co siedem dni. Wystarczy jedynie zagrać za co najmniej dziesięć złotych (pięć kuponów), a jeśli nie wejdą - na konto bonusowe firma zwróci daną kwotę. Oprócz tego, na nowe osoby czeka bonus powitalny w postaci pięciuset złotych na start. Aby je wypłacić, wystarczy wykonać trzy obroty przyznaną kwotą.

Kolejny bonus to pięćdziesiąt złotych za zaproszenie znajomego do gry. Jeśli druga osoba wpłaci pieniądze i się założy - każdy dostaje wspomnianą wcześniej kwotę na konto.
85%
bonusy
OFERTA ZAKŁADÓW w STS

Firma STS w obecnej chwili udostępnia zainteresowanym między innymi zakłady na żywo, a także możliwość oglądania imprez sportowych online - każdego miesiąca jest ich prawie dwa tysiące, w tym między innymi piłka nożna, tenis oraz siatkówka. 

Dzięki STS, każdy może obstawić zakład o wyniki interesujących wydarzeń, oraz śledzić je live.

W swojej ofercie firma posiada również własny system wypłat o nazwie STSpay, który gwarantuje szybkie przelewy przez siedem dni w tygodniu.
90%
oferta zakładów
NARZĘDZIA POMOCNICZE GRACZA w  STS

Bukmacher zapewnia dostęp do rozbudowanej bazy statystyk wydarzeń sportowych. Wśród nich są m.in. dane o meczach nadchodzących oraz rozegranych, a także statystyk zawodników itd. Mamy oczywiście dostęp do wyników archiwalnych oraz live. STS udostępnia również czat dla użytkowników, gdzie można wymieniać informacje i grane typy. 
85%
narzędzia pomocnicze

STS Zakłady Bukmacherskie
PODSUMOWANIE

Nie da się ukryć, że STS jest jednym z najczęściej polecanych firm bukmacherskich w Polsce. Do jego niewątpliwych zalet należy wymienić dostępność punktów stacjonarnych, oraz możliwość obstawiania zakładów przez Internet i aplikacje mobilne. Co więcej, w przeciwieństwie do innych firm tego typu, marka ta wciąż się rozwija, a także oferuje śledzenie relacji live, co wśród większości legalnych bukmacherów jest rzadkością.

Grając na polskim rynku, należy bardzo uważać na poszczególne oferty oraz legalność danych firm, jednak inaczej jest z STS. Wiążąc się z danym bukmacherem, nie trzeba martwić się o jakiekolwiek kontrole.

Do wad jednak można zaliczyć kwestię podatkową, jednak - jak w przypadku każdej legalnej firmy bukmacherskiej - jest to element wręcz nierozłączny, w związku z czym w Polsce zakłady są raczej przeznaczone dla graczy rekreacyjnych.

Reasumując zatem, firma STS zakłady bukmacherskie to doskonała oraz prawie (wszak wiadomo, że nic nie jest idealne) perfekcyjna firma, którą warto wybrać i warto z nią grać.
86%
podsumowanie
ZEZWOLENIE

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
STS Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 2 votes