Milenium Zakłady Bukmacherskie

Milenium  Zakłady Bukmacherskie


Milenium Zakłady Bukmacherskie to jedna z rodowitych, polskich, a co najważniejsze - w pełni legalnych firm działających na terenie naszego kraju. Gracze mają pewność gry ze względu na koncesję, jakiej udzielił Minister Finansów RP. Firma powstała w 2003 roku i do dziś posiada swoją siedzibę w Zielonej Górze. Dopiero jednak w październiku 2004 roku Milenium stało się bukmacherem stacjonarnym. Firma od roku 2016 z kolei posiada zezwolenie na przyjmowanie zakładów przez Internet.

Ciekawostką jest również fakt, że od końca sezonu 2015/2016, Milenium Zakłady Bukmacherskie jest sponsorem klubu Zagłębie Lublin. Kontrakt ma trwać w sumie przez trzy lata. Wcześniej z kolei firma ta sponsorowała spotkania polskiej Ekstraklasy i innych dyscyplin sportowych, takich jak między innymi MMA.
Skille Milenium

DOSTĘPNOŚĆ GRY w Milenium

Milenium Zakłady Bukmacherskie posiada w chwili obecnej aż 158 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Oprócz tego, firma umożliwia granie przez stronę internetową i śledzenie wyników na żywo online.
80%
dostępność gry
OBSŁUGA KLIENTA w  Milenium

Kontakt z obsługą klienta dostępny dzięki wbudowanemu czatowi na stronie www, oraz formularzowi kontaktowemu do wypełnienia pod zakładką kontakt. Do korespondencji podany jest również adres siedziby.

Mielenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Kręta 5, 
65-770 Zielona Góra
85%
obsługa klienta

 


Milenium Zakłady Bukmacherskie

 

BONUSY w  Milenium Zakłady Bukmacherskie

Milenium Zakłady Bukmacherskie posiada kilka bonusów dla swoich klientów. Jednym z nich jest "Bonus Na START", czyli specjalna promocja dla dopiero zarejestrowanych graczy internetowych. Nowi klienci mają możliwość otrzymania bonusu w kwocie nawet 760 złotych. Oznacza to zatem, że jeśli nowy gracz wpłaci - przykładowo - 500 złotych jako pierwszy depozyt, otrzyma bonus w tej samej kwocie, a przypadku wpłaty na przykład 900 złotych, wówczas bonus wyniesie 760 złotych (maksymalną możliwą granicę pieniężną).

Innym bonusem jest możliwość wzięcia udziału w promocji "Darmowy Zakład". Jest to oferta dostępna dla wszystkich nowych klientów - zarówno internetowych, jak i stacjonarnych (ostatni jednak muszą dokonać pełnej rejestracji konta, a następnie otrzymać kartę członka programu Ligi Mistrzów Milenium). W przypadku tego bonusu, klienci otrzymują do dziesięciu złotych na dowolne zdarzenie i mogą zagrać pierwszym zakładem bez jakiegokolwiek ryzyka.
85%
bonusy
OFERTA ZAKŁADÓW w Milenium

Milenium Zakłady Bukmacherskie przyjmuje zakłady wzajemne między innymi w punktach stacjonarnych. Firma oferuje obecnie zakłady na piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, a nawet eSport. Największą jednak popularnością (a zarazem najszerszą ofertą) cieszy się piłka nożna oraz (w chwili obecnej) Mundial 2018.

Dodatkowo, do skorzystania z oferty zachęca możliwość śledzenia wyników na żywo i obstawiania zakładów bez wychodzenia z domu.
85%
oferta zakładów
NARZĘDZIA POMOCNICZE GRACZA w  Milenium

Podobnie jak wszyscy bukmacherzy, tak i Milenium wspomaga swoich graczy dostępem do statystyk, zatem tutaj też możemy przeprowadzić wstępną analizę danego spotkania. Udostępnione są również wyniki archiwalne oraz pomoc w zrozumieniu rodzajów typów.
80%
narzędzia pomocnicze

Milenium Zakłady Bukmacherskie
PODSUMOWANIE

Reasumując, Milenium Zakłady Bukmacherskie jest jedną z nielicznych polskich firm pozwalających grać zarówno stacjonarnie, jak i online. Co więcej, bukmacher oferuje śledzenie wyników na żywo, czego większość marek tego typu wciąż nie umożliwia swoim klientom.
Dodatkowym atutem są również atrakcyjne bonusy między innymi dla nowych klientów, a także liczne dyscypliny, w których z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Minusem może być fakt obowiązkowego podatku, jednak jest to aspekt nieodłączny w przypadku legalnych bukmacherów.
83%
podsumowanie
ZEZWOLENIE

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Milenium Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 2 votes