20_PLN_NDB_970x90

LV BET  Zakłady Bukmacherskie

LV BET Zakłady Bukmacherskie jest najkrócej działającą marką na rynku. Firma posiada licencję polskiego Ministra Finansów, co oznacza, iż działa w pełni legalnie i zgodnie z ustawą hazardową. Marka ta powstała we wrześniu 2016 roku i szybko zyskała popularność wśród Polaków. Jako ciekawostkę, warto wspomnieć, że bukmacher LV BET jest częścią grupy LV, która produkuje również napoje energetyczne. Bukmacher związał się również umową sponsorską z klubem Arka Gdynia do końca sezonu 2019/20120.
Skille LV BET

DOSTĘPNOŚĆ GRY w LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie umożliwiają granie zarówno przez Internet, jak i w stacjonarnych punktach naziemnych. Niektóre z nich można znaleźć między innymi w Warszawie, Radomiu, Krakowie, Oświęcimiu, Warce, Płocku i Tomaszowie Mazowieckim. Ogólnie mapa punktów stacjonarnych nie jest jeszcze tak szeroko rozwinięta i dominują tu miasta Warszawa i Wrocław, LV BET posiada jednak świetnie rozwiniętą platformę internetową, która jest bardzo czytelna i nowoczesna.
80%
dostępność gry
OBSŁUGA KLIENTA w  LV BET

Obsługa klienta dostępna jest na czacie w godzinach od 8.00 do 23.00. Pytania można zadawać również za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej, lub wyszukać odpowiedź na nurtujące pytanie w zasobach FAQ.
80%
obsługa klienta

BONUSY w LV BET Zakłady Bukmacherskie
Pomimo stosunkowo krótkiego stażu działalności na rynku bukmacherskim, LV BET Zakłady Bukmacherskie oferuje liczne, bardzo atrakcyjne bonusy dla swoich graczy - zarówno nowych, jak i stałych. Pierwszy z nich to 20zł bez depozytu jest to bonus w którym otrzymasz 20 złotych jako nowo zarejestrowany użytkownik, bez wymaganego depozytu. 

Kolejnym jest 50 złotych dla kibiców, którzy posiadają wykupione karnety na mecze sponsorowanych przez firmę drużyny. Bukmacher bowiem aktywnie wspiera polską Ekstraklasę. Do szczęściarzy należą między innymi fani Widzew Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Lechii Tomaszów Mazowiecki czy Arki Gdynia. Aby skorzystać z bonusu, wystarczy wysłać zdjęcie karnetu na adres mailowy.

Kolejny bonus dotyczy nowych klientów. LV BET podwaja pierwszy depozyt do tysiąca złotych. Jeśli zatem nowy gracz wpłaci pierwszy raz 500 złotych, otrzyma bonus w tej samej kwocie, a w przypadku wpłacenia 1500 złotych - bonus wyniesie górną granicę, czyli wspomniany tysiąc. Należy jednak pamiętać, że przed wypłatą należy obrócić dwukrotnie po kursie minimum 2.00.

Innym bonusem z kolei jest promocja lojalnościowa. Gracze za każde postawione 25 złotych otrzymują jeden punkt, zaś uzbierane 100 punktów można wymienić na równowartość pięciu złotych.
90%
bonusy
OFERTA ZAKŁADÓW w LV BET

W ofercie firmy LV BET można znaleźć liczne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis, hokej oraz nieco bardziej wysublimowane pokroju badmintona, krykieta, a nawet szach. Oprócz tego, bukmacher posiada liczne zakłady na rozgrywki e-sport. Choć oferta zakładów na żywo nie jest liczna, to firma wciąż pracuje nad tą kwestią i wprowadza nowe relacje.

Co więcej, bukmacher oferuje wpłaty pieniędzy na konto dzięki metodom płatności internetowych, takich jak portfele elektroniczne oraz bankowość internetowa. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty są w pełni darmowe.
90%
oferta zakładów
NARZĘDZIA POMOCNICZE GRACZA w  LV BET

LV BET dostarcza swoim graczom dostęp do statystyk jak każdy szanujący się bukmacher. Znajdziemy tutaj standardowo tabele ligowe, meczy head2head, nadchodzące i rozegrane, statystyki zawodników, oraz fakty statystyczne. Podobnie jak inni bukmacherzy LV BET udostępnia nam archiwum wyników.
85%
narzędzia pomocnicze

PODSUMOWANIE

Na zakończenie, podsumowując działalność LV BET Zakłady Bukmacherskie, śmiało można stwierdzić, iż jest to jedna z najbardziej wiarygodnych firm tego typu. Choć działa ona na rynku dość krótko, to nieustannie, prężnie się rozwija i oferuje atrakcyjne bonusy, ciekawe gry i stale poszerzające się zakłady na żywo. 

Do wad można zaliczyć dość ubogą w stosunku do innych bukmacherów ofertę, jednak jest ona spowodowana krótkim stażem na rynku. Wciąż jednak się rozwija, sprawiając, że LV BET jest godną uwagi firmą bukmacherską.
85%
podsumowanie
ZEZWOLENIE

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;
LV Bet Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 1 vote