fbpx
Wiedza bukmacherska

Bukmacherzy bez dowodu

Z pewnością choć raz mocno kibicowałeś danej drużynie lub zawodnikowi. Emocje w sporcie to coś zupełnie normalnego. Możesz jednak jeszcze bardziej podnieść swój poziom adrenaliny poprzez obstawianie meczy przez Internet czy w punktach stacjonarnych.

Na taki pomysł wpada wiele osób, które od dłuższego czasu interesują się sportem. W końcu dlaczego nie dorobić sobie kilkaset złotych do pensji? Boimy się jednak podjąć pierwszego kroku, czyli rejestracji konta u bukmachera. Uważamy, że to proces czasochłonny i wymaga się od nas podania zbyt wielu danych. Na szczęście to się zmienia! Obecnie wielu legalnych bukmacherów nie wymaga od nas od razu wysłania skanu dowodu tożsamości. Które firmy bukmacherskie oferują nam taką możliwość? Jak w ogóle założyć takie konto? O tym dowiesz się z poniższych informacji.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Rejestracja konta bez dowodu, czyli którzy bukmacherzy oferują nam konto tymczasowe?

Będąc zdecydowanym na takie rozwiązanie warto w ogóle wiedzieć jak się ono nazywa. Niektórzy legalni bukmacherzy nazywają to kontem tymczasowym. U jeszcze innych jest to szybka rejestracja. Jednocześnie należy mieć świadomość, że zakładając je nie posiadamy wszystkich przywilejów, które daje konto stałe. Mimo tego, dla osób, które chcą jedynie zobaczyć czy to faktycznie zajęcie dla nich konto tymczasowe powinno spełnić ich wymagania. Być może krótki epizod przekona nas do zmiany na konto z potwierdzeniem naszej tożsamości. Przejedźmy jednak do konkretów – który bukmacher ma konto tymczasowe? Właściwie wszyscy legalni bukmacherzy mają je w ofercie. Jeśli interesująca nas firma obecnie nie posiada takiej możliwości warto sprawdzać to na bieżąco. Najpopularniejsi polscy bukmacherzy z opcją szybciej rejestracji to:

Zobacz też  Yield, czyli obiektywny wskaźnik umiejętności każdego typera

– Fortuna;

– STS;

Totolotek;

– TOTALbet;

LV BET;

– PZBUK;

– eWinner;

– Betclic;

– BETFAN;

– NobleBet;

Superbet;

– BetX.

Jak widać owa lista jest naprawdę imponująca. Niezależnie zatem od tego, która oferta bukmachera spodoba się nam najbardziej możemy skorzystać z tego przywileju i na początku swojej przygody z obstawianiem założyć jedynie konto tymczasowe u bukmachera.

Jak założyć konto tymczasowe?

Jest to bardzo szybki i prosty proces. Nie będzie on trwał dłużej niżeli kilka minut. Bukmacherzy bez dowodu proponują nam szybką rejestrację, w której to podajemy podstawowe dane. Będzie to zatem imię, nazwisko, pseudonim, adres zamieszkania, obywatelstwo, data urodzenia, numer PESEL, a także adres e-mail i numer telefonu. Po potwierdzeniu ukończenia 18 lat nasze konto tymczasowe jest już gotowe! Pozostaje nam jeszcze odebrać link aktywacyjny, który należy odebrać drogą mailową. Po aktywacji możemy już wykonać swój pierwszy depozyt czy też skorzystać z bonusów od bukmachera. Nie pozostaje nam już zatem nic innego jak analizowanie spotkań i puszczanie kolejnych kuponów.

Bukmacher bez dowodu – plusy i minusy.

Choć większości legalnych bukmacherów daje nam możliwość założenia konta tymczasowego to już u każdego z nich działa to na innych zasadach. To rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Do jego mocnych stron z pewnością należy zaliczyć wspomnianą prostotę i czas, który musimy poświęcić na jego założenie. Wystarczy nam dosłownie kilka minut byśmy mogli puścić swój pierwszy kupon przez Internet. Nie wymaga się od nas przedstawiania żadnych dokumentów czy innych formalności. Kolejnym plusem jest możliwość skorzystania z bonusów. Praktycznie każdy z ww. bukmacherów daje nam choć jedną opcję – może to być bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka czy freebet. W niektórych przypadkach możemy liczyć na wszystkie te opcje. Szybka rejestracja ma wiele zalet, a wśród nich należy jeszcze wymienić możliwość oglądania spotkań na żywo. Z pewnością docenią to typerzy, którzy głównie obstawiają spotkania sportowe na żywo.

Zobacz też  Surebety - co to jest

Skoro mowa o plusach to nie może niestety zabraknąć i minusów konta tymczasowego. Nie ma ich zbyt wiele, ale dla niektórych pewne aspekty korzystania z tej opcji mogą ich niemile zaskoczyć. Mowa tu o wypłatach, które są niedostępne dla posiadaczy kont bez pełnej weryfikacji. W wielu przypadkach mamy również limity na zakłady.

Czy warto zakładać konto tymczasowe u bukmachera?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która dotyczyłaby każdego typera. Wszystko zależy od tego jaki mamy cel. Czy traktujemy to głównie jako krótkoterminową zabawę? Czy chcemy sprawdzić jak działa dany bukmacher? Wtedy założenie konta tymczasowego będzie idealnym rozwiązaniem. Poza tym nie zapominajmy o tym, że możemy je później przekształcić w konto stałe, gdzie nie będą na nas czekać żadne ograniczenia.

PODSUMOWANIE

Konto tymczasowe czy też szybka rejestracja to jeden z najlepszych pomysłów legalnych bukmacherów. Pozwala nam bez większych zobowiązań spróbować jak w praktyce wygląda obstawianie meczy przez Internet. To od nas w przyszłości będzie zależało czy będziemy chcieli dalej w to brnąć czy też nie. Jednak do tego czasu nie musimy przesyłać kopii naszego dokumentu tożsamości. Prócz ograniczeniem jakim jest wypłata z konta możemy w pełni korzystać z całej oferty bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/