Bonusy bukmacherskie

Czym są bonusy bukmacherskie?


Bonusy u bukmacherów występują w różnych formach. Występuje kilka głównych rodzajów bonusów bukmacherskich, które są oferowane, praktycznie przez wszystkich bukmacherów na rynku jak, również kilka dość oryginalnych, które są trochę będzie skomplikowane w swoich założeniach. Każdy bukmacher ma trochę inną politykę marketingową więc  też każdemu bukowi należy przyglądać się z osobna, jednak przyjrzyjmy się podstawowym formom darmowych bonusów.


 


Podwojenie depozytu


Czasem jest to nawet potrojenie. Niemal wszyscy bukmacherzy oferują, taką formę bonusu. Jest dość prosta w rozliczeniu forma. Na ogół sprowadza się do konieczności wpłacenia pewnego depozytu, a bukmacher podwaja nam ilość pieniędzy na koncie. Lub potraja. Oczywiście, nie możemy tych pieniędzy od razu wypłacić, ponieważ taka gotówka podlega regulaminowi promocji, ale do tego przejdziemy później.


 


Bonusy bukmacherskie bez depozytu


Zdarza się, że bukmacherzy oferują również bonus bukmacherskie niewymagające jakiegokolwiek depozytu. 


 


Darmowy zakład


Wśród darmowych bonusów, często spotykaną formą promocji jest darmowy zakład. Na ogół sprowadza się on, to tego, że gracz za założenie konta dostaje możliwość zagrania darmowego kuponu za określoną kwotę. I oczywiście na określonych, regulaminem warunkach. Bonusy bukmacherskie bez depozytu mogą być oferowane, zarówno graczom nie posiadającym, jeszcze konta u danego bukmachera, jak i graczom, którzy już są, jego klientami. Z tego powodu warto, regularnie sprawdzać skrzynkę pocztową, bo bukmacherzy, aby zachęcić nas do ponownego korzystania z ich usług, przysyłają tam często oferty darmowych bonusów.


 


Zwrot stawki czyli tzw. cashback


Bardzo ciekawy bonus, którym powinni zainteresować się początkujący gracze. Polega na tym, że bukmacher zwraca nam stawkę naszego, pierwszego zakładu, jeśli ten okaże się przegrany. Jak to wygląda w praktyce? Realizujemy depozyt u wybranego bukmachera, po czym wybieramy nasz pierwszy zakład. Jeśli przegramy, bukmacher oddaje nam nasze pieniądze. Bonus warty do wykorzystania, jeśli chcemy przetestować ofertę danego buka – w końcu nie ryzykujemy naszymi pieniędzmi.


 


Bonusy od obrotu


Rzadziej występujące, jednak warte zauważenia są darmowe bonusy, naliczane wraz obrotem, jaki gracz generuje na swoim koncie. Przykładowo przy zrobieniu określonego depozytu i zagraniu za określoną stawkę, bukmacher odblokowuje dodatkowe środki na koncie gracza.


 


Regulaminu bonusów bukmacherskich


Regulaminy, jakimi są obwarowane bonusy bukmacherskie to temat rzeka. Poniżej postaramy się przedstawić kilka kluczowych kwestii.


 


Jeden gracz, jedno konto


Bukmacherzy pilnują, aby nie dochodziło do wyłudzeń i w większości regulaminów zastrzegają, że jedna osoba może korzystać, tylko z jednego konta. W praktyce najczęściej oznacza to zapis wykluczający dostanie darmowego bonusu , przez dwie osoby z tego samego gospodarstwa domowego (sprawdzanie po adresie zamieszkania).


 


Bonusy są jednorazowe


Należy pamiętać, że większość darmowych bonusów przysługuje jednorazowo. To oznacza, że jeśli dostaniemy „bonus powitalny” od pierwszej wpłaty to, przy kolejnej wpłacie, żaden bonus nam się nie należy.


 


Ograniczenie stawki


W celu zminimalizowania swojego ryzyka, bukmacherzy wprowadzają przy większości bonusów bukmacherskich ograniczenia stawki.  Ten punkt regulaminu może być zależny od dyscypliny, którą chcemy grać (za środki bonusowe), ligi, lub całej oferty. Należy dokładnie doczytać, za ile możemy grać aby zakład spełniał warunku promocji.


 


Ograniczenie kursów i rodzaju kuponu


To, praktycznie stały element regulaminów promocji bonusów bukmacherskich. Bukmacherzy wprowadzają minimalny kurs za jaki musimy zagrać aby kupon liczył się do promocji, lub liczbę zdarzeń na kuponie. A często jedno i drugie. To znaczy, że często jesteśmy zmuszenie np. zagrać co najmniej dwa zdarzenia na kuponie akumulowanym po minimalnym kursie 2.0. Czy, gdy zechcemy zagrać tzw. singla po kursie 1.8, nie będzie to liczone jako obrót bonusu.


 


Wymagany obrót bonusu


Liczone jako obrót bonusu. Czyli właściwie co? To również standardowa pozycja w regulaminach. Aby wypłacić zdeponowane środki (po otrzymaniu bonusu) musimy obrócić go, określona ilość razy. To znaczy, że musimy zagrać, za wielokrotność (określoną regulaminem) kwoty jaką dostaliśmy (bonusowo). I dopiero po spełnieniu wymaganego obrotu możemy na, normalnych warunkach dokonać zlecenia wypłaty środków.


 


Ramy czasowe


W większości wypadków, bukmacher przewiduje również ramy czasowe, w jakich musimy się zmieścić ze spełnieniem warunków promocji takich jak np. obrót. To znaczy, że jeśli np. mamy 30 dni na osiągnięcie pięciokrotnego obrotu od bonusu w wysokości 100 zł, to musimy w tym czasie zagrać sumarycznie za co najmniej 500 zł, aby wypłacić środki uzyskane z wygranych od bonusu. Jeśli tego nie zrobimy, środki przepadają. (oczywiście nasze środki nie przepadają nigdy, bukmacher może nie wypłacić jedynie środków, które przyznał nam na warunkach promocyjnych, oczywiście na podstawie regulaminu)


 


Gdzie szukać bonusów bukmacherskich bez depozytu?


Darmowych bonusów należy szukać, przede wszystkim na stronach bukmacherów na, których zazwyczaj roi się od promocji. Pamiętajcie, również o śledzeniu profili na portalach społecznościowych oraz innych mediach – tam bukmacherzy zamieszczają informacje o bieżących promocjach.  Oferty bonusów bukmacherskich bez depozytu, często są wysyłane do poszczególnych graczy (są spersonalizowane) na prywatne skrzynki mailowe podane przy rejestracji lub przez sms. Czasem można trafić bardzo ciekawą ofertę, więc warto być na bieżąco.


Pamiętajcie, że na naszej stronie staramy się informować Was o najlepszych bonusach bukmacherskich, darmowych bonusach oraz bonusach bez depozytu więc śledźcie zarówno nasz serwis, jak i profile społecznościowe.

Bonusy
5 (100%) 4 votes