Bonusy bez depozytu u legalnych polskich bukmacherów

Na poniższej stronie znajdziecie ofertę bonusów bez wymaganago depozytu które oferowane są przez polskich legalnych bukmacherów. Bierzcie i korzystajcie!

LVbet – 20 zł bez wymaganego depozytu Więcej informacji pod tym linkiem. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

STS – freebet 25 zł bez depozytu. Aby go uzyskac dokonaj rejestracji klikając tutaj. Podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu), należy wpisać: pewne25. To wszystko, co musisz zrobić podczas zakładania konta, aby cieszyć się bonusem w wysokości 25 zł! Otrzymanie 25 zł bonusu na start oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Co to jest bonus bez depozytu?

Niektórzy z bukmacherów oferują na dobry start zabawy na ich platformie niewielkie gratisy pieniężne (zazwyczaj 20-25 złotych). Ważne jest jednak to że aby z nich skorzystać nie jest wymagane złożenie żadnych depozytów pieniężnych u bukmachera. Po otrzymaniu bonusu możemy już z niego korzystać. Aby go jednak wypłacić niezbędne jest najczęściej obrócenie nim czyli kilkukrotne postawienie kwoty bonusu po określonych minimalnych kursach. Więcej o wymaganiach dowiecie się w opisach konkretnych bonusów lub na stronie bukmachera.

Zobacz też  STS - bonusy i promocje. Jak je zdobyć, grając pierwszy raz?

Dodaj komentarz