fbpx
Betfan newsy

BETFAN | Zgarnij 20 zł za każdego Polaka w TOP 10 i podwajaj swoje wygrane od piątku do niedzieli!

hociaż tym razem środek tygodnia był wyjątkowo intensywny pod kątem sportowych emocji, to jednak prawdziwe szaleństwo czeka nas w weekend! Tym bardziej, że poza piłkarskimi szlagierami czy rywalizacją kierowców F1 przeżyjemy zimowe szaleństwo w Wiśle, gdzie będą skakali najlepsi skoczkowie świata. Oto dwie akcje, w których mogą wziąć udział WSZYSCY nasi gracze, tworząc swoje kupony w BETFAN w trakcie najbliższych dni:

  • 20 ZŁ ZA KAŻDEGO POLAKA W TOP 10

Polscy skoczkowie nie najlepiej rozpoczęli sezon, ale gdy mówimy o rywalizacji na własnym terenie, nie ma co przesadnie odnosić się do poprzedniego weekendu. Stoch i spółka wielokrotnie pokazywali, że nawet bez szczytowej formy są w stanie bić się o miejsca na podium, niesieni dopingiem polskich kibiców. Czy tak będzie ponownie?


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


W trakcie konkursu indywidualnego warto trzymać kciuki za dyspozycję biało-czerwonych mocniej niż zazwyczaj! Dlaczego? Otóż za każdego Polaka, który zakończy niedzielne zmagania w TOP 10, przyznamy graczom, którzy spełnią warunki promocji, 20 zł w formie freebetu. Jeśli ta sztuka uda się aż czterem Polakom, każdy uczestniczący w akcji zgarnie 80 zł.

Zobacz też  BETFAN na IO | 5 zł za każdy rekord świata, freebety za medale Polaków, Kosmiczny Mecz oraz POLSKA GUUUROM!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Należy zagrać kupon SOLO/AKO za dokładnie 79 zł, na którym znajdą się wyłącznie zdarzenia z oferty na skoki narciarskie – będzie się można przy tej okazji przekonać, jak szeroka jest ona w BETFAN. Drugie i ostatnie kryterium to minimalny łączny kurs kuponu, wynoszący 3.0.

Zakład 600 zł bez ryzyka + powojenie 2-iego depozytu do 1000 zł  w Betfan ? – kliknij tutaj

  • ROZBIJ BANK, PROFESORZE

Przypominamy także, że do niedzieli włącznie trwa nasza promocja, w ramach której każdego dnia podwajamy wygrane (nawet do 2 000 zł!). Od jej startu, czyli od ostatniego poniedziałku, każdego dnia ktoś cieszy się dwukrotnie mocniej z trafionego kuponu, o czym mogliście przekonać się choćby z naszych social mediów. Był nawet śmiałek, który poprawnie wytypował 2:2 w starciu Sassuolo – Napoli!

Zachęcam także do zapisywania się do akcji „Podążaj za zielonym kuponem”, która ruszy za 16 dni i choć póki co owiana jest tajemnicą, to przewiduje pulę nagród znacznie wyższą niż przedstawiane obecnie 20 000 zł. Zapisało się już ponad 700 osób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/