fbpx
Betfan newsy

BETFAN | Weekendowy czteropak i boost na polski klasyk!

Nadchodzące dni obfitują w wiele ciekawych wydarzeń sportowych, dlatego spodziewamy się dużej aktywności graczy. W Betfan aktywność będzie premiowana darmowymi zakładami, których przez dwa dni (sobota oraz niedziela) można zgarnąć… cały czteropak!
Zasady:
  1. Obstawiaj przez sobotę i niedzielę dowolne kupony przez aplikację mobilną za dokładnie 69 zł (kurs pojedynczego zakładu min. 1.4, kurs ogólny min. 3.5)
  2. Jeżeli zagrany kupon będzie spełniać zasady promocji, otrzymasz automatycznie freebet 35 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej na dowolne zakłady!
  3. Można otrzymać łącznie 4 freebety: 2 w sobotę oraz 2 w niedzielę.
PROMOCJA STARTUJE 9.04 O GODZ. 00:00
Boostujemy hit Ekstraklasy – kursy 25.0 na Lecha i 50.0 na Legię!
Choć tym razem nie jest to pojedynek na szczycie, wciąż budzi ogromne emocje, a dla gospodarzy może pozwolić na powrót na fotel lidera. Sobotnie spotkanie jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących wydarzeń tego weekendu dla polskich kibiców, dlatego dajemy szansę obstawienia go po mega kursach!
Zasady:
  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem (KOD PARTNERA)
  2. Wpłać min. 55 zł
  3. Postaw pierwszy kupon za min. 50 zł – będzie on objęty cashbackiem
  4. Pozostałe środki (maksymalnie 5 zł) wykorzystaj na obstawienie po mega kursie (TUTAJ) wybranej drużyny. Za zwycięstwo Kolejorza można wygrać 110 złotych, a w przypadku triumfu warszawskiej ekipy otrzymasz 220 złotych!
Zobacz też  Zapowiedź : San Marino – Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/