fbpx
Betfan newsy

BETFAN | Nie Traf Ekstraklasy, 10 zł freebetu za każdego gola w akcji Król Strzelców i nie tylko

Wielkimi krokami zbliżamy się do startu Ekstraklasy, a to oznacza wzmożone zainteresowanie zakładami na polską ligę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, BETFAN przygotował wiele atrakcji na to wielkie wydarzenie!

Zakład 600 zł bez ryzyka + freebet 50 zł  w Betfan ? – kliknij tutaj

  1. NIE TRAF EKSTRAKLASY – wygraj nawet 100 000 zł!

„Nie Traf Ekstraklasy” okazało się promocyjnym strzałem w „10”, gdy po raz pierwszy odpaliliśmy je na rundę wiosenną poprzedniego sezonu. Rzucamy więc nowe wyzwanie graczom, polegające na nietrafieniu żadnego ze spotkań 1. kolejki! Każdy uczestnik, który tego dokona, weźmie udział w podziale puli wynoszącej aż 100 000 zł. Doświadczenie z poprzednich edycji pozwala nam podejrzewać, że liczba laureatów może być jednocyfrowa – wówczas nagroda będzie zawrotna!


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


By wziąć udział w akcji należy postawić kupon za 29 zł, na którym znajdzie się 9 wydarzeń z tej oferty: https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/rozrywka/na-czasie/nie-traf-ekstraklasy/383270.

Jeśli żaden z 9 zakładów nie wejdzie, wówczas bierze się udział w podziale wspomnianej puli. Jeśli przypadkiem (bo przecież niespecjalnie!) trafi się rezultat tylko jednego spotkania, to za tak wysoką skuteczność nietrafiania nagrodzimy bonusem o wartości 50 zł. W przypadku dwóch poprawnych typów, przyznamy 10 zł w bonusie.

Zobacz też  LV Bet - 500 PLN na start Ligue 1

Warunki każdego bonusu (także nagrody głównej) są identyczne: wymagany jest tylko 1-krotny obrót w ramach kuponu AKO (min. 3 zdarzenia) z kursem minimalnym 3.8.

Pamiętajcie, że % szanse na nietrafienie są dwukrotnie większe niż na poprawne trafienie 1×2!

  1. KRÓL STRZELCÓW – 10 zł za każdego gola Twojego kandydata!

Nasza akcja z freebetami na króla strzelców EURO 2020 cieszyła się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy ją przenieść na sezon Ekstraklasy. Formuła się nie zmienia: gracz wybiera swojego kandydata, a potem przez cały sezon dostaje 10 zł freebetu (na bieżąco) za każdego jego gola.

By wziąć udział, trzeba zagrać swój typ na najskuteczniejszego zawodnika przyszłego sezonu w tym miejscu (https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/pilka-nozna/polska/ekstraklasa-krol-strzelcow/ekstraklasa-2021-2022-krol-strzelcow/6497208) w ramach kuponu z dokładną stawką wynoszącą 99 zł.

Freebet oczywiście można wykorzystać dowolnie – nie ma żadnej wymaganej liczby zdarzeń czy kursu minimalnego.

Jak bardzo opłacalna jest to promocja? Obrazując ją na przykładzie z zeszłego sezonu, stawiając na Thomasa Pekharta gracz nie tylko cieszyłby się nagrodą za wygrany kupon, ale dostałby też dodatkowo (jak wszyscy inni, także ci z nietrafionym typem) łącznie 220 zł we freebetach.

Co ważne, do zabawy można dołączyć zarówno przed inauguracyjnym meczem jak i po rozpoczęciu rozgrywek – aż do 31 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/