Betfan newsy

BETFAN | Kurs 5.0 na zwycięstwo Igi Świątek w 1/4 finału!

Betfan ogłasza kolejnego mega boosta – tym razem na zwycięstwo Igi Świątek!

Zakład 600 zł bez ryzyka + freebet 50 zł  w Betfan ? – kliknij tutaj

Polka doskonale radzi sobie we Francji (także w deblu!) i jest na dobrej drodze do drugiego z rzędu triumfu w Roland Garros. W ćwierćfinale czeka ją jednak trudny pojedynek z Marią Sakarii, najwyżej rozstawioną zawodniczą (poza Polką) z grona uczestniczek, które pozostały w rywalizacji. Czy stanie na wysokości zadania? Wierzymy, że po ostatniej piłce tego meczu krzykniemy #POLSKAGUUUROM!


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2000 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Dla tych osób, które chcą połączyć kibicowanie Polce z szansą na ogranie bukmachera (a nie mają jeszcze u nas konta), mamy dobre wieści: w BETFAN kurs na wygraną Świątek w 1/4 finału wynosi… 5.00!

By skorzystać z tej wspaniałej okazji, należy założyć konto w BETFAN do rozpoczęcia pojedynku, a następnie wpłacić co najmniej 50 zł! Następnie należy zagrać dowolnie za cały depozyt (SOLO/AKO), by odebrać bonus 50 zł.  Zakład można zagrać pod tym linkiem : https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/rozrywka/na-czasie/i-swiatek-vs-m-sakkari/i-swiatek-wygra-2:0-z-m-sakkari-french-open/5851629

Jeśli Świątek wygra, wygrana trafi do gracza na konto główne.

Oczywiście każdy nowy gracz, który spełni powyższe warunki otrzyma również Freebet 50 zł, a jego pierwszy zakład za cały depozyt będzie kwalifikował się do CASHBACK 600 – warto więc wpłacić więcej niż wymagane minimum! Zachęcamy do skorzystania z naszego linka (tutaj) aby odebrać maksimum bonusów.

Zobacz też  Od średniaka do potentata. Atalanta o krok od ćwierćfinału LM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *