fbpx
Betfan newsy

BETFAN | 5 zł freebetu za każdą OKAZJĘ w meczu Francja – Niemcy oraz 1:0, czyli pierwszy gol wygrywa

5 zl freebetu za każda Okazję!

Dziś w BETFAN okazja na hit EURO 2020 pomiędzy Francją a Niemcami! Skomentuje go znany i lubiany Dariusz Szpakowski, więc to świetna okazja, aby złapać od nas okazję! Za dużo „okazji”? No właśnie nie! Płacimy bowiem freebet 5 zł za każdym razem, gdy legendarny komentator powie podczas 90 minut trwania meczu słowo „OKAZJA”!

2. Odbierz freebety

• otrzymasz freebet 5 zł za każde użyte słowo „okazja” przez pana Szpakowskiego, pomiędzy 1. a 90. minutą trwania meczu (+doliczony czas gry)
  • np. jeśli użyje słowa „okazja” 10 razy, otrzymasz freebet 50 zł

3. Czas trwania

• 15.06.21 r. od godziny 10:00, do godziny 21:00
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Freebet oczywiście można wykorzystać dowolnie, jednorazowo, bez żadnego kursu minimalnego, a w razie wygranej pieniądze trafiają na konto główne (pomniejszone o wartość freebetu).

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris

2 promocja – 1:0 = pierwszy gol wygrywa

Wracamy z promocją, która trafiła do Waszych serc! Zagraj zakład na zwycięzcę meczu Francja – Niemcy, a jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, BETFAN wypłaci Ci wygraną z kuponu niezależnie od końcowego wyniku tego spotkania!

1. Wytypuj zwycięzcę meczu

• zagraj zakład SINGIEL lub AKO za DOKŁADNIE 59 ZŁ zawierający zwycięzcę podanego meczu W TYM MIEJSCU. Nie z oferty głównej na niego.
  • jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, to niezależnie od końcowego rezultatu, my rozliczymy to zdarzenie jako wygrane
  • np. postawisz na wygraną Niemców, którzy strzelą pierwszego gola, a mecz zakończy się remisem lub wygraną Francji – my rozliczymy Ci to zdarzenie jako zwycięskie