Betfan newsy

BETFAN | 10 zł freebetu za każdego gola w meczach Barcelony i Realu oraz 20 000 zł za wygraną konia BETFAN!

Nowe doskonałe oferty promocyjne od Betfan :on

Zakład 600 zł bez ryzyka w Betfan ? – kliknij tutaj

  1. FREEBETY ZA GOLE W HITACH LIGI HISZPAŃSKIEJ

Końcówka sezonu w LaLiga zapowiada się niezwykle ekscytująco, gdyż szanse na tytuł mistrzowski mają aż cztery drużyny. Los sprawił, że akurat w 35. kolejce czekają nas bezpośrednie starcia zainteresowanych – Barcelona podejmie Atletico, a Real Madryt zmierzy się z Sevillą FC.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2000 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Z tej okazji każda osoba, która na swoim kuponie (zagranym za dokładnie 59 zł) umieści po jednym zdarzeniu z obu spotkań, zyska szansę na tak uwielbiane przez graczy freebety!

Za co BETFAN rozdaje darmowe zakłady (niepodlegające konieczności obrotu)? Za gole w tych meczach! Każda bramka jest warta 10 zł, więc jeśli padnie ich np. osiem, wówczas każdy spełniający warunki gracz otrzyma… 80 zł. Prawda, że brzmi świetnie?

Szczegóły pod tym linkiem: https://betfan.pl/freebety-za-gole-w-hitach-la-liga

  1. 20 000 ZŁ ZA WYGRANĄ KONIA BETFAN

„Każdy miłośnik zakładów sportowych musi kiedyś doświadczyć gonitwy koni” – gdyby istniał dekalog prawdziwego typera, zapewne taki punkt widniałby na liście.

Tak się składa, że już w weekend na Służewcu pobiegnie jeden z naszych ambasadorów, koń BETFAN! Właśnie ze względu na to wydarzenie zapraszamy wszystkich graczy do wirtualnej zabawy. Wzięcie udziału jest proste: trzeba postawić kupon za dokładnie 19 zł na Wirtualne Wyścigi Koni dostępne w naszych Sportach Wirtualnych.

Zobacz też  LV BET przedłuża umowę z Vanarama National League

Spełnienie tego jednego kryterium już uprawnia do udziału w podziale puli nagród wynoszącej 5 000 zł. Jednak jeśli nasz koń BETFAN zajmie w swojej gonitwie 2. lub 3. miejsce, wartość nagrody wzrośnie do 10 000 zł. W przypadku jego triumfu do podziału będzie aż 20 000 zł!

Nic nie sugerujemy, ale nasz wiecznie uśmiechnięty koń BETFAN trenuje pod okiem 6-krotnego czempiona trenerów w Polsce, a dosiadał go będzie – dla zachowania równowagi – 6-krotny czempion jeźdźców. Dochodzą nasz ponadto słuchy, że tak dobrego siana co w ostatnich dniach to jeszcze nigdy nie wcinał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *