fbpx
Betcris newsy

Betcris – Zakład bez ryzyka do 500 PLN. Zwrot na konto główne

Betcris uruchomił promocje dla nowych Graczy ze zwrotem na konto główne do 500 PLN w przypadku porażki.

Promocja łączy się z freebetem 50 PLN.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” 

 1. Organizatorem promocji „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” (zwana dalej „Promocją”) jest Betcris Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, KRS nr 0000748281, NIP 5482704652 (zwamy dalej „Betcris”).
  2. Promocja „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” obowiązuje od dnia 04.06.2022 r. od godziny 12:00 do 04.06.2022 do godziny 23:59.
  3. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Betcris i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Zakład zostanie uwzględniony w Promocji w momencie dokonania pełnej rejestracji – otwarcia konta stałego przez użytkownika. Promocja łączy się z ofertą powitalną – Freebet 50 PLN na start.
 2. Promocja jest nadrzędna względem promocji 'Cashback do 500 PLN” i zastępuje ją na czas trwania promocji „Zakład bez ryzyka do 500 PLN”.
 3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” jest:
 4. a) dokonanie prawidłowej rejestracji pełnej (w czasie trwania promocji) i otwarcia Konta STAŁEGO na stroniebetcris.pl(maksymalnie do 7  dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji;
  b) wpłacenie depozytu i zawarcie pierwszego zakładu SOLO lub AKO z minimalną stawką 20 PLN (z oferty przedmeczowej lub live) z salda głównego (depozytowego) z minimalnym kursem całkowitym 1.8 zawierających dowolne zdarzenia.
 5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 i 4, otrzymają zwrot stawki w wysokości zaoferowanej na pierwszy zakład stawki x współczynnik wynoszący 1,1364 WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki Promocji okaże się przegrany (wartość bonusu będzie naliczana według wzoru: stawka netto x 1,1364).
  7. Minimalna kwota zwrotu to 20 PLN, a maksymalna to 500 PLN.
  8. Zwrot zostanie przypisany do salda depozytowego. Środki z salda depozytowego mogą zostać od razu wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
  9. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch”, zakłady z oferty „gry karciane” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
  10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania zwrotu i wykluczenia uczestnika z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji, Ogólnymi Warunkami Promocji lub naruszeniem przez uczestnika Regulaminów Zakładów Wzajemnych Urządzanych przez Sieć Internet (zwany dalej „Regulaminem Zakładów”).
  11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden zwrot. W przypadku stwierdzenie naruszenia powyższego postanowienia Warunków Szczegółowych Promocji Betcris będzie uprawniony do anulowania bonusów przyznanych wszystkim uczestnikom biorących udział w naruszeniu (np. korzystających z tego samego IP, adresu zamieszkania, urządzenia, itp.).
  12. Betcris zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w dowolnym czasie trwania Promocji. Zmiany Warunków Szczegółowych Promocji obowiązują wszystkich uczestników Promocji od daty ich publikacji na stroniewww.betcris.pl
  13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami niniejszych Warunków Szczegółowych Promocji.
  14. W sprawach nieuregulowanych WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI opublikowane na stroniewww.betrcis.pl oraz postanowienia Regulaminu Zakładów.
Zobacz też  BETFAN | Manchester United wygra w finale Ligi Europy? Zagraj po kursie 10.0!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/