fbpx
Betcris newsy

Betcris poszerza portfolio sponsoringowe w Peru i Meksyku

Betcris kontynuuje, zgodnie ze swoją strategią, umacnianie się w roli lidera operatora zakładów sportowych i konsekwentnie realizuje cel nawiązywania partnerskich współprac z wiodącymi światowymi organizacjami. Firma aktualnie jest zaangażowana w sponsoring  kilku drużyn sportowych, a także może pochwalić się tytułem oficjalnego sponsora NFL i MLB na rynku Ameryki Łacińskiej. Oczywiście aspiracje Betcris sięgają jeszcze dalej. Wraz z początkiem nowego, 2022 roku została zaprezentowana kolejna kluczowa współpraca w ramach rozrastającego się portfolio. Betcris i Pachuca Football Club podpisały umowę, na bazie której firma została oficjalnym partnerem bukmacherskim meksykańskiego klubu.
Ten sojusz to potwierdzenie zaangażowania Betcris w rynek meksykański, gdzie firma od pewnego czasu jest obecna jako sponsor Club Atlante i meksykańskiej reprezentacji w piłce nożnej.Pachuca dołącza do rodziny Betcris z naprawdę godnym pozazdroszczenia CV, zawierającym sześć mistrzowskich tytułów kraju oraz pięć triumfów w Lidze Mistrzów CONCACAF. Ponadto, Pachuca jako pierwszy klub z Meksyku aż czterokrotnie uczestniczyła w Klubowym Pucharze Świata organizowanym przez FIFA, w 2017 roku zajmując trzecie miejsce.

José Edwin Villarreal, globalny dyrektor marketingu Betcris zasugerował, że: „to prawdziwa przyjemność móc rozpocząć współpracę i stać się częścią rodziny Pachuca Tuzos. Jesteśmy podekscytowani tym faktem i jako Betcris liczymy na długotrwałe partnerstwo. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu współpraca przyciąga uwagę na szeroką skalę. Dlatego wkraczamy w ten projekt pełni entuzjazmu, optymizmu i z perspektywą dokonania wszelkich starań, by było to wieloletnie zaangażowanie.

Z kolei Armando Martínez Patiño, prezes Club Pachuca skomentował, że: „bardzo ważną kwestią dla klubu jest dobór sponsorów na podstawie kluczowych wspólnych cech, a w przypadku Betcris dostrzegam ich wiele – po pierwsze wartości, po drugie duma z powodu bycia firmą wywodzącą się z obszaru Ameryki Łacińskiej. Identyfikujemy się z Betcris, ponieważ rywalizuje z największymi operatorami zakładów wzajemnych na świecie i odgrywa kluczową rolę w branży. Jesteśmy zaszczyceni, że pozyskaliśmy współpracę z jednym z największych bukmacherów, który jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Meksyku, a także regionalnym sponsorem NFL i MLB, co oczywiście dodaje prestiżu.

Zobacz też  BETFAN | Nawet 1 000 zł bonusu od wpłaty oraz 50 000 zł za poprawnie wytypowane ćwierćfinały EURO 2020!

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Strategiczna współpraca z Pachuca Club to nie koniec sponsoringowej ekspansji Betcris na początku 2022 roku. Równocześnie firma  podpisała na peruwiańskim rynku partnerską umowę z FBC Melgar, jednym z klubów o najdłuższej piłkarskiej tradycji w tym kraju. W ramach dwuletniej współpracy logo Betcris jako sponsora głównego klubu będzie widniało na froncie czerwono-czarnych koszulek Melgar.

Warto dodać, że Betcris planuje w 2022 roku kluczowe działania marketingowe nie tylko na rodzimym rynku Ameryki Środkowej i Południowej. W najbliższym czasie firma zapowiada zaangażowanie się w znaczące projekty sponsoringowe na rynku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/